/    /    /    /  

Ecce Vita Kagul, kapsle 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Klouby a svaly
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Ecce Vita Kagul, kapsle 60 ks

Doplněk stravy Kagul Ecce Vita v sobě spojuje účinky devíti ajurvédských bylin a koření, které mají detoxikační účinky, pozitivně ovlivňují metabolismus i celkovou obranyschopnost organismu. Kapsle mají zároveň pozitivní účinky na trávicí systém, ledviny a močový měchýř.

Kapsle díky obsahu vrcholáku a zázvoru napomáhají optimalizovat funkci žaludku a střev. Ty spolu se zázvorem a černým a dlouhým pepřem podporují tvorbu žaludečních šťáv, čímž přispívají k rychlejšímu strávení těžších či tučných jídel, a napomáhají tak i redukci tělesné hmotnosti. Dále mají lehce dezinfekční účinky a působí proti nechutenství či nadýmání.

Emblika lékařská a kardamon přispívají k celkové fyzické pohodě, dodávají energii a posilují správnou činnost imunitního systému. Chebule neboli guduči působí na metabolismus tuků a krevního cukru v těle, má příznivý vliv na játra či močové cesty a napomáhá z těla vyplavovat škodlivé toxiny.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 2-3krát denně.

Ecce Vita Kagul, kapsle 60 ks

Doplnok stravy Kagul Ecce Vita v sebe spája účinky deviatich ajurvédskych bylín a korenín, ktoré majú detoxikačné účinky, pozitívne ovplyvňujú metabolizmus aj celkovú obranyschopnosť organizmu. Kapsule majú zároveň pozitívne účinky na tráviaci systém, obličky a močový mechúr.

Kapsuly vďaka obsahu vrcholiaku a zázvoru napomáhajú optimalizovať funkciu žalúdka a čriev. Tie spolu so zázvorom a čiernym a dlhým korením podporujú tvorbu žalúdočných štiav, čím prispievajú k rýchlejšiemu tráveniu ťažších či tučných jedál, a napomáhajú tak aj redukcii telesnej hmotnosti. Ďalej majú ľahko dezinfekčné účinky a pôsobia proti nechutenstvu či nadúvaniu.

Embilika lekárska a kardamon prispievajú k celkovej fyzickej pohode, dodávajú energiu a posilňujú správnu činnosť imunitného systému. Tinospora čiže guduchi pôsobí na metabolizmus tukov a krvného cukru v tele, má priaznivý vplyv na pečeň či močové cesty a napomáha z tela vyplavovať škodlivé toxíny.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

| 25.6.2014 14:40:01 | ivana buchtova

* povinné

Vlastnosti

INCI: Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia) nať extr., Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula) plod extr., Emblika lékařská (Emblica officinalis) plod extr., Vrcholák myrobalánový (Terminalia belerica) plod extr., Zázvor (Zingiber officinale) hlíza extr., Černý pepř (Piper nigrum) plod extr., Dlouhý pepř (Piper longum) plod extr., Kardamon (Elettaria cardamomum) semeno extr., Skořicovník (Cinnamomum zeylanicum) kůra extr., Zahušťovadlo: arabská guma, Celulóza - rostlinná kapsle
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový, skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/