/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Kajeput 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
144
ks
Bez DPH 119 Kč

Nobilis Tilia Kajeput 10 ml

Nobilis Tilia Kajeput je éterický olej s typickou svěží kafrovou vůní. Díky čistě přírodnímu složení bez přidaných syntetických látek způsobuje minimum nežádoucích reakcí a zároveň jsou maximalizovány jeho prospěšné účinky na lidský organismus. 

Díky svému osvěžujícímu aroma má revitalizační účinek na tělo i mysl, podporuje optimismus a dobrou náladu. Posiluje sebedůvěru a napomáhá odstranit pocity nervozity a trémy. Působí jako stimulant na nervový systém a účinně zmírňuje příznaky chronické únavy.

Éterický olej z kajeputu má příznivý vliv na dýchací cesty, podporuje jejich pročišťování a pomáhá při kašli a nachlazení. Jeho použití je vhodné zejména na jaře a na podzim, kdy je zvýšený výskyt respiračních onemocnění. Kajeput také přináší úlevu při bolestech hlavy a revmatismu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Melaleuca Leucadendra
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, bolest hlavy a migréna, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz