/    /    /    /    /  

Taoasis Kakao bio 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
354
ks
Bez DPH 308 Kč

Taoasis Kakao bio 5 ml

Hořkosladká vůně kakaového éterického oleje si podmaní vaše smysly a zaručeně vám zvedne náladu. Kakao totiž stimuluje tvorbu endorfinu, hormonu štěstí v našem organismu a i čistě jen jeho vůně v nás dokáže pocity štěstí vyvolat. Má povzbuzující, silně energizující až afrodiziakální účinky.

Kakao má vysoký obsah antioxidantů, které bojují nepříznivým vlivům a brání předčasnému stárnutí pokožky. Díky tomu se éterický kakaový olej báječně hodí i na pleť. Obnovuje pevnost a pružnost pleti a pomáhá jí udržet si mladistvý vzhled. Pokožku zanechává vypnutou a zdravě prozářenou.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Není vhodné pro těhotné ženy a dětí do 3 let. Neaplikujte éterický olej na pokožku nezředěný. Při vnitřním užívání jej smíchejte s dalšími potravinami. Nikdy neužívejte na lačný žaludek.

Taoasis Kakao bio 5 ml

Horko-sladká vôňa kakaového éterického oleja si podmaní vaše zmysly a zaručene vám zodvihne náladu. Kakao totiž stimuluje tvorbu endorfínu - hormónu šťastia v našom organizme a aj čisto, len jeho vôňa, v nás dokáže vyvolať pocit šťastia. Má povzbudzujúce, silne energizujúce až afrodiziakálne účinky.

Kakao má vysoký obsah antioxidantov, ktoré bojujú proti nepriaznivým vplyvom a bránia predčasnému starnutiu pokožky. Vďaka tomu sa éterický kakaový olej vynikajúco hodí aj na pleť. Obnovuje pevnosť a pružnosť pleti a pomáha jej udržať si mladistvý vzhľad. Pokožku zanecháva vypnutú a zdravo prežiarenú.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Ethanol, Theobroma Cacao Seed
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/