/    /    /    /  

Govinda Kakaové máslo 200 g

Značka:
Množství: 200 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Oleje a másla na vaření
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
285
ks
Bez DPH 248 Kč

Govinda Kakaové máslo 200 g

Kakaové máslo Govinda je lisováno za studena z nepražených kakaových bobů a díky tomu má velmi příjemnou krémovou čokoládovou chuť i vysoký podíl živin. Čokoládová chuť a vůně jej předurčují k použití v kuchyni do nejrůznějších sladkých pokrmů, ale kakaové máslo je vhodné i pro použití na pleť či do vlastnoručně vyráběné kosmetiky.

Za studena lisované kakaové máslo je perfektní pro ochucení nejrůznějších sladkých pokrmů. Aby si máslo zachovalo všechny obsažené živiny, je nejvhodnější jej používat ve studené kuchyni jako základ do studených omáček, přidat jej do smoothies či domácí zmrzliny. Navíc, kakaové máslo díky krémové čokoládové chuti s tóny vanilky určitě oceníte i jako součást ranní kaše nebo müsli.

Máslo ale můžete použít i do tepelně upraveného pečiva či moučníků. V tom případě se sice ochudíte o obsažené antioxidanty a vitaminy, ale dodáte jídlu skvělou kakaovou chuť i vůni. A co víc, kakaové máslo je vhodné i pro použití přímo na pleť (jenom pozor, u problematické pokožky může mít komedogenní účinky) nebo jej lze přidat jako složku doma vyráběných pleťových krémů, másel a dalších produktů.

Upozornění: Kakaové máslo má bod tání při zhruba 29°- 34°C. Před použitím můžete potřebné množství másla rozpustit ve vlažné vodní lázni či před aplikací na pokožku ohřát v dlaních.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kakaové máslo1)
1) Bio
i
i

obal: plastový

Výrobce

Govinda Natur GmbH
Dieselstrasse 13 A
67141 Neuhofen
Německo
http://www.govinda-natur.de/