/    /    /    /  

Ecce Vita Kalmegh, kapsle 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Játra a žlučník, Imunitní systém
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Ecce Vita Kalmegh, kapsle 60 ks

Doplněk stravy Kalmegh Ecce vita obsahuje přírodní čisté aktivní extrakty z ajurvédské byliny kalmegh, která je blízká neemu a díky srovnatelným účinkům se stává jeho rovnocennou náhradou. Působí příznivě na imunitní systém, napomáhá správné funkci jater a podporuje činnost trávicího ústrojí.

Kalmegh je bylinka známá jako přírodní antibiotikum. V ajurvédské medicíně je ceněná pro své protizánětlivé účinky a pozitivní vliv na imunitní systém. Tím pomáhá zvyšovat odolnost organismu a zkracovat dobu a intenzitu nachlazení. Přispívá ke správné funkci jater, má pročisťující účinky a také příznivě ovlivňuje činnost trávicího ústrojí.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně spolu s jídlem. Zapijte vodou.

Ecce Vita Kalmegh, kapsle 60 ks

Doplnok stravy Kalmegh Ecce vita obsahuje prírodné čisté aktívne extrakty z ajurvédskej byliny kalmegh, ktorá je blízka neemu a vďaka porovnateľným účinkom sa stáva jeho rovnocennou náhradou. Pôsobí priaznivo na imunitný systém, napomáha správnej funkcii pečene a podporuje činnosť tráviaceho ústrojenstva.

Kalmegh je bylinka známa ako prírodné antibiotikum. V ajurvédskej medicíne je cenená pre svoje protizápalové účinky a pozitívny vplyv na imunitný systém. Tým pomáha zvyšovať odolnosť organizmu a skracovať dobu a intenzitu prechladnutia. Prispieva k správnej funkcii pečene, prečisťujúce účinky a tiež priaznivo ovplyvňuje činnosť tráviaceho ústrojenstva.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kalmegh (Andrographis paniculata) extr., kapsle - rostlinná celulóza
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový, skleněný

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/