/    /    /    /    /  

Saloos Kananga 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
97
ks
Bez DPH 80 Kč

Saloos Kananga 10 ml

Saloos Kannaga je éterický olej s komplexními účinky na fyzickou i psychickou stránku organismu. Jemná vůně tohoto oleje je charakteristická svými sladkými květinovými tóny s mírně kořeněným aromatem, jenž dodá vaší domácnosti atmosféru harmonie a zklidnění.

Kananga je přirozeným afrodiziakem a prohlubuje relaxaci. Snižuje vysoký krevní tlak a chrání tak oběhový systém před poškozením. Účinně zmírňuje bolesti hlavy a má pozitivní vliv také při migrénách. Působí proti zvýšenému svalovému napětí a přináší celkové uvolnění pro tělo i mysl.

Kananga je skvělým pomocníkem v období nadměrného stresu a duševního či fyzického vyčerpání. Napomáhá mobilizovat energetické zásoby organismu a dlouhodobě jej posilovat. Zároveň podporuje imunitní systém a chrání proti infekcím a škodlivým mikroorganismům.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Kananga 10 ml

Saloos Kannaga je éterický olej s komplexnými účinkami na fyzickú i psychickú stránku organizmu. Jemná vôňa tohto oleja je charakteristická svojimi sladkými kvetinovými tónmi s mierne korenistou arómou, ktorá dodá vašej domácnosti atmosféru harmónie a upokojenia.

Kananga je prirodzeným afrodiziakom a prehlbuje relaxáciu. Znižuje vysoký krvný tlak a chráni tak obehový systém pred poškodením. Účinne zmierňuje bolesti hlavy a pozitívny vplyv aj pri migrénach. Pôsobí proti zvýšenému svalovému napätiu a prináša celkové uvoľnenie pre telo i myseľ.

Kananga je skvelým pomocníkom v období nadmerného stresu a duševného či fyzického vyčerpania. Napomáha mobilizovať energetické zásoby organizmu a dlhodobo ho posilňovať. Zároveň podporuje imunitný systém a chráni proti infekciám a škodlivým mikroorganizmom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz