/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Kananga 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
179
ks
Bez DPH 148 Kč

Nobilis Tilia Kananga 10 ml

Nobilis Tilia Kananga je stoprocentní rostlinná silice z jávské kanangy bez jakýchkoliv přidaných syntetických látek. Vůně tohoto éterického oleje se vzynačuje sladkými květinovými tóny s kořeněnými prvky a má komplexní revitalizační účinky na tělo i mysl. Díky tomu je také silným přírodním afrodiziakem a má významný stimulační efekt.

Kananga má blahodárný vliv na nervový systém, působí jako přirozené sedativum a navozuje pocit uklidnění a jistoty. Účinně bojuje proti známkám zvýšeného stresu a pocitům úzkosti, a podporuje duševní harmonii. Vůní a účinky je kanangová silice velmi podobná ylang-ylangu.

Éterický olej z kanangy je skvělým pomocníkem při premenstruačním syndromu, pomáhá balancovat hormonální nerovnováhu a působí na změny nálad. Snižuje svalové napětí, uvolňuje svalové stahy a pomáhá od bolestí. Zároveň působí proti vysokému krevnímu tlaku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cananga Odorata Forma Macrophylla
i
i

aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, snížení krevního tlaku, stres a úzkost, suchá pleť, svalové napětí a křeče
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz