/    /    /    /    /    /  

Ecce Vita Kapha čaj, pro jaro, dýchací systém a vitalitu

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
99
ks
Bez DPH 86 Kč

Ecce Vita Kapha čaj, pro jaro, dýchací systém a vitalitu

Ecce Vita Kapha čaj pro jaro, dýchací systém a vitalitu je ajurvédská směs bylin bez jakýchkoliv aditiv. Je přímo ušitá na míru pro harmonizaci energie Kapha. Podporuje správné fungování dýchacího systému a celkovou vitalitu organismu. Čaj je vhodný nejen při nachlazení, ale i pro prohřátí organismu v náročném jarním období či jako prevence pro posílení imunity.

Adhatoda, bazalka a fenykl pomáhají zklidňovat dýchací systém při nachlazení a podporují vykašlávání. Bazalka posvátná rovněž spolu s vrcholákem přispívá ke správné činnost srdce a oběhového systému a v kombinaci s antiseptickým hřebíčkem působí antibakteriálně a posiluje celkovou imunitu organismu i odolnost vůči stresu. Zázvor, skořice i pepř jsou oblíbenými prostředky pro zmírnění potíží při chřipce a rýmě, prohřívají organismus, stimulují činnost sliznic a pomáhají z těla odplavovat škodliviny.

Příprava: Sáček s čajem zalijte 250 ml vroucí vody a nechte louhovat minimálně 3 minuty. Čaj pijte teplý. Můžete ho dochutit medem. Užívejte 1-3krát denně.

Upozornění: Čaj není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Jedná se o doplněk stravy, který neslouží jako náhrada pestré stravy.

Ecce Vita Kapha čaj, pro jaro, dýchací systém a vitalitu

Ecce Vita Kapha čaj pre jar, dýchací systém a vitalitu je ajurvédska zmes bylín bez akýchkoľvek aditív. Je priamo ušitá na mieru k harmonizácii energie Kapha. Podporuje správne fungovanie dýchacieho systému a celkovú vitalitu organizmu. Čaj je vhodný nielen pri nachladnutí, ale aj na prehriatie organizmu v náročnom jarnom období či ako prevencia na posilnenie imunity.

Adhatoda, bazalka a fenikel pomáhajú upokojovať dýchací systém pri nachladnutí a podporujú vykašliavanie. Bazalka posvätná taktiež spolu s vrcholiakom prispieva k správnej činnosť srdca a obehového systému a v kombinácii s antiseptickým klinčekom pôsobí antibakteriálne a posilňuje celkovú imunitu organizmu aj odolnosť voči stresu. Zázvor, škorica aj korenie obľúbenými prostriedkami na zmiernenie ťažkostí pri chrípke a nádche, prehrievajú organizmus, stimulujú činnosť slizníc a pomáhajú z tela odplavovať škodliviny.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Fenykl plod, Adhatoda vasica, Bazalka posvátná list, Zázvor obecný kořen, Pepř černý ovoce, Vrcholák myrobalánový ovoce, Skořicovník kůra, Hřebíček květ
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/