/    /    /    /  

Kerzenfarm Kapsle do aromalampy, Wild Cherry 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 6 ks, dóza / 221 Kč
Kategorie: Kapsle do aromalamp, Vůně
Certifikáty: RSPO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
37
ks
Bez DPH 31 Kč
19 bodů ks

Kerzenfarm Kapsle do aromalampy, Wild Cherry 1 ks

Sladká a šťavnatá vůně divokých třešní skvěle podtrhne nejen atmosféru pravých letních nocí, ale i ten nejmrazivější den rozehřeje vzpomínkami na léto. Kapsle Kerzenfarm Wild Cherry je vyrobena z přírodního rostlinného vosku a éterických olejů.

Na výrobu vonné voskové kapsle byl použit vosk z palmového oleje. Výhodou palmového oleje je pomalá oxidace, což zaručuje vyšší trvanlivost produktům, ve kterých je použit. Dále má vysoký bod přepalování, takže vosková kapsle při použití nekouří ani nehrozí typický zápach, který při přepalování vzniká.

Vonný vosk má oproti klasickému použití éterických olejů do vody v misce lampy výhodu v tom, že se odpařuje pozvolna. Jeho vůně tak déle vydrží a lze jej opakovaně použít.

Použití: Vložte kapsli do misky aromalampy, zapalte pod ní svíčku. Kapsle se rozpustí a začne uvolňovat éterický olej. Kdykoliv můžete svíčku uhasit a po opětovném ztuhnutí kapsli vyjmout a vyměnit za jinou či lampu použít klasicky. Kapsle nezanechává křídový povlak jako éterické oleje s vodou.

Tip: Kapsle lze vyjmout lépe, pokud má aromalampa jemný lesklý povrch, jako třeba aromalampy výrobce Kerzenfarm. Stlačte kraj kapsle palcem, pokud nejde vyndat, chvilku lehce ohřejte svíčkou zespoda, poté vyjměte a nechte chvíli zaschnout. Pokud by byl povrch lampy, kde je kapsle umístěna nehladký a nešlo kapsli lehce vyjmout, můžete i počkat, až kapsle uvolní všechen éterický olej a poté lžičkou či špachtlí kapsli vyjmout, případně za tepla vylít do koše a po zaschnutí zbytky vosku očistit hadříkem.

Upozornění: Intenzita a délka vůně jednotlivých kapslí se liší díky rozdílné těkavosti éterických olejů, které neobsahují přidané chemické fixátory.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Vosk z palmového oleje, Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: pevná

Výrobce

Kerzenfarm Hahn
Dorfstrasse 21
25596 Nienbüttel
Německo
tel: 04-827-99-900
www.kerzenfarm.com