/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Kardamom 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 5 ml / 184 Kč
Kategorie: Éterické oleje K - L, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
304
ks
Bez DPH 251 Kč

Nobilis Tilia Kardamom 10 ml

Nobilis Tilia Kardamom je stoprocentní rostlinná silice pocházející až z daleké Indie s charakteristickým exotickým nádechem, vyráběná v lékopisné kvalitě. Vůně kardamomu vás oslní svým jemně kořeněným aromatem s kafrovými tóny a díky svému aromaterapeutickému potenciálu probudí všechny vaše smysly.

Éterický olej z kardamomu je vhodným přípravkem v případě, že váš trápí potíže se zažívacím systémem. Pomáhá při pomalém zažívání, zácpách a sníženém vylučování trávicích enzymů, které může vést k nadýmání a plynatosti. Podporuje funkci střev a usnadňuje trávení. Zároveň ulevuje od bolestí zažívacího traktu a optimalizuje jeho činnost.

Kardamom je zároveň skvělým pomocníkem při zvýšeném nervovém vypětí a snadno odstraňuje známky dlouhodobé přemíry stresu, jenž se projevuje jak na psychickém, tak fyzickém stavu organismu. Zmírňuje únavu, pomáhá při špatném soustředění a navozuje celkovou duševní harmonii.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Elettaria Cardamomum Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz