/    /    /    /    /  

Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarské bahno 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 300 ml / 347 Kč
Kategorie: Koupelové prášky, Vlasy a kůže, Podrážděná pokožka, Klouby a svaly, Pleťové čistící masky, Tělové masky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
198
ks
Bez DPH 164 Kč

Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarské bahno 50 ml

Karlovarské bahno od firmy Karlovarské Bahenní Lázně je osvědčenou kombinací velmi účinných přírodních složek a koloidního stříbra. Uplatňuje se při regeneraci pokožky, má značné antibakteriální účinky, čistí a uvolňuje pleť a zároveň z ní intenzivně absorbuje nadbytečnou mastnotu.

Bahno je neocenitelným pomocníkem při náhlé i opakující se únavě a v případě namožených a bolavých svalů i kloubů. Karlovarské bahno je možné použít do relaxačních vanových koupelí či do částečných končetinových koupelí, skvěle se hodí také na bahenní zábaly, masáže a jako maska na obličej i tělo.  Bahno uleví od pocitu ztuhlosti celého těla, výborně se hodí k uvolňujícím masážím a k nahřívacím obkladům a zábalům v oblasti namožených zad, končetin nebo krční oblasti.

Tělo se při bahenní koupeli nebo bahenním zábalu či masáži pozvolna a šetrně prohřívá, čímž dochází k jeho postupnému uvolňování. Aplikace bahna na pokožku má komplexní uvolňující a regenerační účinek nejen na povrchové, ale i hlouběji uložené tělesné partie a orgány.

Karlovarské bahno se hodí i pro citlivou pleť, ocení ho ale také pleť problematická, s lupénkou, pleť se skvrnkami po akné či s pigmentovými skvrnami a pleť, na které se vyskytují zarudlé skvrny. Bahno totiž vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny jsou po jeho pravidelném používání méně patrné. Zmenšuje póry, omezuje kožní projevy lupénky, odstraňuje přebytečnou mastnotu pleti a má silné antimikrobiální účinky.

Použití: Potřebné množství bahna přidejte buď do koupele nebo ho použijte k masáži či zábalu vybrané partie. Bahno se také výborně hodí jako pleťová maska.

Dávkování: Do koupele přidejte asi 150 g karlovarského bahna. Pro masáž či zábal dávkujte bahno podle velikosti vybrané tělesné partie.

Upozornění: Bahno před použitím vždy ohřejte zhruba na tělesnou teplotu ve vodní lázni.

Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarské bahno 50 ml

Karlovarské bahno od firmy Karlovarské Bahenní Lázně je osvedčenou kombináciou veľmi účinných prírodných zložiek a koloidného striebra. Uplatňuje sa pri regenerácii pokožky, má značné antibakteriálne účinky, čistí a uvoľňuje pleť a zároveň z nej intenzívne absorbuje nadbytočnú mastnotu.

Bahno je neoceniteľným pomocníkom pri náhlej aj opakujúcej sa únave a v prípade natiahnutých a boľavých svalov i kĺbov. Karlovarské bahno je možné použiť do relaxačných vaňových kúpeľov či do čiastočných končatinových kúpeľov, skvele sa hodí aj na bahenné zábaly, masáže a ako maska na tvár i telo. Bahno uľaví od pocitu stuhnutosti celého tela, výborne sa hodí k uvoľňujúcim masážam a k nahrievacím obkladom a zábalom v oblasti natiahnutého chrbta, končatín alebo krčnej oblasti.

Telo sa pri bahennej kúpeli alebo bahennom zábale či masáži pozvoľna a šetrne prehrieva, čím dochádza k jeho postupnému uvoľňovaniu. Aplikácia bahna na pokožku má komplexný uvoľňujúci a regeneračný účinok nielen na povrchové, ale aj hlbšie uložené telesné partie a orgány.

Karlovarské bahno sa hodí aj pre citlivú pleť, ocení ho ale aj pleť problematická, s lupienkou, pleť so škvrnami po akné či s pigmentovými škvrnami a pleť, na ktorej sa vyskytujú začervenané škvrny. Bahno totiž vyhladzuje, zosvetľuje a prejasňuje pleť, jazvy a pigmentové škvrny po jeho pravidelnom používaní menej viditeľné. Zmenšuje póry, obmedzuje kožné prejavy lupienky, odstraňuje prebytočnú mastnotu pleti a má silné antimikrobiálne účinky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Kaolin, Sodium Chloride, Colloidal Silver
i
i

konzistence: velmi hutná krémová
obal: plastový
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť
typy pokožky: citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka
užití: vnější

Výrobce

KARLOVARSKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ, spol. s r.o.
Sopečná 58
360 18 KARLOVY VARY - TAŠOVICE
Česká republika
http://www.provitalit.cz