/    /    /    /    /  

Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarské vřídelní bahno 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 300 ml / 365 Kč
Kategorie: Koupelové prášky, Vlasy a kůže, Podrážděná pokožka, Klouby a svaly, Pleťové čistící masky, Tělové masky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
208
ks
Bez DPH 172 Kč

Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarské vřídelní bahno 50 ml

Karlovarské vřídelní bahno od firmy Karlovarské Bahenní Lázně je osvědčenou kombinací kaolinu, smrkového jehličí a koloidního stříbra. Uplatňuje se při regeneraci pokožky, má značné antibakteriální účinkyčistí a uvolňuje pleť, a zároveň z ní intenzivně absorbuje nadbytečnou mastnotu.

Bahno je neocenitelným pomocníkem při náhlé i opakující se únavě a v případě namožených a bolavých svalů i kloubů. Karlovarské bahno je možné použít do relaxačních vanových koupelí či do částečných končetinových koupelí, skvěle se hodí také na bahenní zábaly, masáže a jako maska na obličej i tělo.  Bahno uleví od pocitu ztuhlosti celého těla, výborně se hodí k uvolňujícím masážím a k nahřívacím obkladům a zábalům v oblasti namožených zad, končetin nebo krční oblasti. 

Tělo se při bahenní koupeli nebo bahenním zábalu či masáži pozvolna a šetrně prohřívá, čímž dochází k jeho postupnému uvolňování. Aplikace bahna na pokožku má komplexní uvolňující a regenerační účinek nejen na povrchové, ale i hlouběji uložené tělesné partie a orgány.

Karlovarské vřídelní bahno ocení pleť problematická, pleť se skvrnkami po akné či s pigmentovými skvrnami a pleť, na které se vyskytují zarudlé skvrny či rozšířené póry. Bahno totiž vyhlazujezesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny jsou po jeho pravidelném používání méně patrnéZmenšuje póry, odstraňuje přebytečnou mastnotu pleti a díky silicím ze smrkového jehličí efektivně čistí póry a dodává pocit svěžesti.

Použití: Potřebné množství bahna přidejte buď do koupele nebo ho použijte k masáži či zábalu vybrané partie. Bahno se také výborně hodí jako pleťová maska.

Dávkování: Do koupele přidejte asi 150 g karlovarského bahna. Pro masáž či zábal dávkujte bahno podle velikosti vybrané tělesné partie.

Upozornění: Bahno před použitím vždy ohřejte zhruba na tělesnou teplotu ve vodní lázni.

Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarské vřídelní bahno 50 ml

Karlovarské žriedlové bahno od firmy Karlovarské Bahenní Lázně je osvedčenou kombináciou kaolínu, smrekového ihličia a koloidného striebra. Uplatňuje sa pri regenerácii pokožky, má značné antibakteriálne účinky, čistí a uvoľňuje pleť, a zároveň z nej intenzívne absorbuje nadbytočnú mastnotu.

Bahno je neoceniteľným pomocníkom pri náhlej aj opakujúcej sa únave a v prípade natiahnutých a boľavých svalov i kĺbov. Karlovarské bahno je možné použiť do relaxačných vaňových kúpeľov či do čiastočných končatinových kúpeľov, skvele sa hodí aj na bahenné zábaly, masáže a ako maska na tvár i telo. Bahno uľaví od pocitu stuhnutosti celého tela, výborne sa hodí k uvoľňujúcim masážam a k nahrievacím obkladom a zábalom v oblasti natiahnutého chrbta, končatín alebo krčnej oblasti.

Telo sa pri bahennej kúpeli alebo bahennom zábale či masáži pozvoľna a šetrne prehrieva, čím dochádza k jeho postupnému uvoľňovaniu. Aplikácia bahna na pokožku má komplexný uvoľňujúci a regeneračný účinok nielen na povrchové, ale aj hlbšie uložené telesné partie a orgány.

Karlovarské žriedlové bahno ocení pleť problematická, pleť so škvrnami po akné či s pigmentovými škvrnami a pleť, na ktorej sa vyskytujú začervenané škvrny či rozšírené póry. Bahno totiž vyhladzuje, zosvetľuje a prejasňuje pleť, jazvy a pigmentové škvrny po jeho pravidelnom používaní menej viditeľné. Zmenšuje póry, odstraňuje prebytočnú mastnotu pleti a vďaka siliciam zo smrekového ihličia efektívne čistí póry a dodáva pocit sviežosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Kaolin, Sodium Chloride, Picea Abies Needle, Colloidal Silver
i
i

konzistence: velmi hutná krémová
obal: plastový
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť
typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka
užití: vnější

Výrobce

KARLOVARSKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ, spol. s r.o.
Sopečná 58
360 18 KARLOVY VARY - TAŠOVICE
Česká republika
http://www.provitalit.cz