/    /    /    /  

Redecker Kartáč koupelový hrubý z bukového dřeva, odnímatelný 47 cm

632550 Bath Brush Stiff

Značka:
Množství: 47 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dřevěné kartáče
Produktová řada: Redecker Kosmetika
Hodnocení:
0,0/5 1 hlas
Cena
239
ks
Bez DPH 198 Kč

Redecker Kartáč koupelový hrubý z bukového dřeva, odnímatelný 47 cm

Hrubý koupelový kartáč Redecker z bukového dřeva a vepřových štětin má odnímatelnou rukojeť. Zajistí vám dokonalou očistu celého těla, poškrábe vás na zádech a podrbe na nepřístupných místech. Vemte si ho s sebou do sprchy a dopřejte si pořádnou očistu ze všech stran.

Karáč je vyroben z bukového dřeva. Štětinky jsou zhruba 2 centimetry dlouhé a dostatečně hrubé. Rukojeť vám umožní snadnou manipulaci, navíc je odnímatelná, můžete si tak vybrat. Dopřejete si důkladnou masáž celého těla s kartáčem v ruce nebo se díky dlouhé rukojeti jen poškrábete na zádech?

Kartáč je výborným pomocníkem pro peeling celého těla, nepřekonatelným, pokud vás svědí na zádech. Důkladnou masáží pomůže i proti celulitidě. Po použití je pokožka prokrvená, napnutá a svěží. Jsou pro vás hrubé štětinky kartáče moc hrubé? Vyzkoušejte jeho jemnější variantu, kterou máme také v nabídce.

Použití: Vezměte s sebou kartáč do sprchy a pořádně si vydrbejte záda. Hrubé štětinky zajistí také důkladný peeling pokožky. Vydrbejte se celá a budete jako nová.

Tip: Kartáč můžete použít i jako masážní na celulitidu. Krouživými pohyby masírujte oblast hýždí a stehen, poté aplikujte některý z pečujících přípravků proti pomerančové kůži.

Redecker Kartáč koupelový hrubý z bukového dřeva, odnímatelný 47 cm

Hrubá kúpeľová kefa Redecker z bukového dreva a bravčových štetín má odnímateľnú rukoväť. Zaistí vám dokonalú očistu celého tela, poškrabká vás na chrbte a na neprístupných miestach. Vezmite si ju so sebou do sprchy a doprajte si poriadnu očistu zo všetkých strán.

Kefa je vyrobená z bukového dreva. Štetinky sú zhruba 2 centimetre dlhé a dostatočne hrubé. Rukoväť vám umožní jednoduchú manipuláciu, navyše je odnímateľná, môžete si tak vybrať. Doprajte si dôkladnú masáž celého tela s kefou v ruke alebo sa vďaka dlhej rukoväti len poškrabkáte na chrbte?

Kefa je výborným pomocníkom pre peeling celého tela, neprekonateľným, ak vás svrbí na chrbte. Dôkladnou masážou pomôže aj proti celulitíde. Po použití je pokožka prekrvená, napnutá a svieža. Sú pre vás hrubé štetinky kefy veľmi hrubé? Vyskúšajte jej jemnejšiu variantu, ktorú máme tiež v ponuke.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo
i
i

produktové řady: Redecker Kosmetika

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de