/    /    /    /  

Redecker Kartáč koupelový jemný z lakovaného bukového dřeva 45 cm

601109 Bath Brush Waxed

Značka:
Množství: 45 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dřevěné kartáče, Dárky pro ženy
Produktová řada: Redecker Kosmetika
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
549
ks
Bez DPH 454 Kč

Redecker Kartáč koupelový jemný z lakovaného bukového dřeva 45 cm

Koupelový kartáč Redecker jemný z lakovaného bukového dřeva je skvělým pomocníkem pro vaši každodenní sprchu. Rukojeť umožňuje snadnou manipulaci, navíc je odnímatelná, takže si můžete vybrat. Dopřejete si důkladnou masáž celého těla s kartáčem v ruce nebo se díky dlouhé rukojeti jen poškrábete na zádech?

Kartáč zajistí dokonalou očistu celého těla, poškrábe vás na zádech a podrbe na nepřístupných místech. Nahradí peeling celého těla, je nepřekonatelným, pokud vás svědí na zádech. Důkladnou masáží pomůže i proti celulitidě. Po použití je pokožka prokrvená, napnutá a svěží. 

Použití: Vezměte s sebou kartáč do sprchy a pořádně si vydrbejte záda. Hrubé štětinky zajistí také důkladný peeling pokožky. Vydrbejte se celá a budete jako nová.

Tip: Kartáč můžete použít i jako masážní na celulitidu. Krouživými pohyby masírujte oblast hýždí a stehen, poté aplikujte některý z pečujících přípravků proti pomerančové kůži.

Redecker Kartáč koupelový jemný z lakovaného bukového dřeva 45 cm

Kúpeľová kefa Redecker jemná z lakovaného bukového dreva je skvelým pomocníkom pre vašu každodennú sprchu. Rukoväť umožňuje jednoduchú manipuláciu, navyše je odnímateľná, takže si môžete vybrať. Doprajte si dôkladnú masáž celého tela s kefou v ruke alebo sa vďaka dlhej rukoväti len poškrabkáte na chrbte?

Kefa zaistí dokonalú očistu celého tela, poškrabká vás na chrbte a na neprístupných miestach. Nahradí peeling celého tela, je neprekonateľná, pokiaľ vás svrbí na chrbte. Dôkladnou masážou pomôže aj proti celulitíde. Po použití je pokožka prekrvená, napnutá a svieža.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Z čeho jsou štětiny koupelového kartáče Redecker?

Chci se zeptat, z jakého materiálu jsou štětiny jemného koupelového kartáček Redecker? Jako štětiny jsou u ...

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo
i
i

produktové řady: Redecker Kosmetika

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de