/    /    /    /  

Redecker Kartáč kulatý široký z bukového dřeva

701216 Round Hairbrush

Značka:
Množství: 22 x 6,5 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dřevěné kartáče
Produktová řada: Redecker Vlasy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
369
ks
Bez DPH 305 Kč

Redecker Kartáč kulatý široký z bukového dřeva

Široký kulatý kartáč Redecker z bukového dřeva a černých štětin z divočáka je výborným pomocníkem při fénování vlasů. Díky silným štětinám jsou vlasy perfektně natočeny a získávají přirozený vzhled.

Velký kulatý kartáč je vyrobený z voskovaného bukového dřeva, pocházejícího z udržitelných zdrojů, a silných černých štětin divočáka. Vlasy důkladně pročeše a zároveň jim dodá přirozený objem a lehce je natočí. Díky povrchové úpravě je kartáč odolný vůči vlhku a můžete jej bez obav použít i pro styling mokrých vlasů.

Kartáč má široký obvod, což z něj dělá výborného pomocníka pro tvorbu velkých vln a také dodává účesu lehký nadýchaný tvar.

Použití: Kulatý kartáč použijte k finální úpravě vlasů.

Redecker Kartáč kulatý široký z bukového dřeva

Široká okrúhla kefa Redecker z bukového dreva a čiernych štetín z diviaka je výborným pomocníkom pri fénovaní vlasov. Vďaka silným štetinám sú vlasy perfektne natočené a získajú prirodzený vzhľad.

Veľká okrúhla kefa je vyrobená z voskovaného bukového dreva, pochádzajúceho z udržateľných zdrojov, a silných čiernych štetín diviaka. Vlasy dôkladne prečeše a zároveň im dodá prirodzený objem a ľahko ich natočí. Vďaka povrchovej úprave je kefa odolná voči vlhku a môžete ju bez obáv použiť aj pre styling mokrých vlasov.

Kefa má široký obvod, čo z nej robí výborného pomocníka pri tvorbe veľkých vĺn a taktiež dodáva účesu ľahký nadýchaný tvar.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo, Štětiny z divočáka
i
i

produktové řady: Redecker Vlasy

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de