/    /    /    /  

Redecker Kartáč kulatý úzký z bukového dřeva

701213 Round Hairbrush

Značka:
Množství: 21 x 3,5 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dřevěné kartáče
Produktová řada: Redecker Vlasy
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
319
ks
Bez DPH 264 Kč

Redecker Kartáč kulatý úzký z bukového dřeva

Úzký kulatý kartáč z bukového dřeva a kančích štětin Redecker je výborným pomocníkem pro finální úpravu vlasů. Díky silným štětinám z divočáka jsou vlasy perfektně natočeny a přesto mají přirozený vzhled.

Malý kulatý kartáč je vyrobený z olejem napuštěného bukového dřeva a silných štětin z divočáka. Vlasy důkladně pročeše a zároveň přirozeně natočí. Díky povrchové úpravě je kartáč odolný vůči vlhku, a můžete jej tak bez obav použít i pro styling mokrých, čertvě umytých vlasů.

Díky malému obvodu je kartáč výborným pomocníkem pro dodání objemu a tvoření drobných kudrlin.

Použití: Kulatý kartáč použijte k finální úpravě vlasů.

Redecker Kartáč kulatý úzký z bukového dřeva

Úzka okrúhla kefa z bukového dreva a diviačích štetín Redecker je výborným pomocníkom pre finálnu úpravu vlasov. Vďaka silným štetinám z kanca sú vlasy perfektne natočené a napriek tomu majú prirodzený vzhľad.

Malá okrúhla kefa je vyrobená z olejom napusteného bukového dreva a silných štetín z kanca. Vlasy dôkladne prečeše a zároveň prirodzene natočí. Vďaka povrchovej úprave je kefa odolná voči vlhku, a môžete ju tak bez obáv použiť pre styling mokrých, čerstvo umytých vlasov.

Vďaka malému obvodu je kefa výborným pomocníkom pre dodanie objemu a tvorbu drobných kučier.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Rypatý kamarád | 23.8.2015 21:03:40 | Siala

Původně jsem si ho koupila na úpravu své skvostné ofiny, které jsem se ale stihla poměrně záhy zbavit...takže jsem se ho rozhodla zkusit jako klasický kartáč, ač jsem doposud bojovala se svými rovnými, cuchavými vlasy jen hřebenem... a řeknu vám, jako kulatý se na to vážně moc nehodí, ale i tak jsem nadšená a i tak to jde líp než se všemi plastovými hrůzami co jsem měla doposud v ruce... já ho miluju...jen co obnovím rozpočet, v další objednávce přibude normální kartáč od Redeckeru, se kterým to snad půjde ještě lépe... Jako jedinou výtku bych mu dala čištění... čistící sada momentálně není k dispozici a čistit to rukou, je jako skládání puzzle o desetitisících kousků...asi mi z toho brzy hrábne... ale za to promasírování hlavy a rozčesání i běžně nerozčesatelných uzlíků, nebo spíš UZLŮ to vážně stojí... vřele všem doporučuji =)

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo, Štětiny z divočáka
i
i

produktové řady: Redecker Vlasy

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de