/    /    /    /  

Redecker Kartáč kulatý z bukového dřeva 21 x 4 cm

702010 Round Hairbrush

Značka:
Množství: 21 x 4 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dřevěné kartáče
Produktová řada: Redecker Vlasy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
389
ks
Bez DPH 321 Kč

Redecker Kartáč kulatý z bukového dřeva 21 x 4 cm

Aktuálně: V současné době máme od dodavatele tento kartáč ve dvou odstínech bukového dřeva, tmavší a světlejší :-). Na uvedené fotografii je tmavší odstín.

Kulatý kartáč z bukového dřeva Redecker je výborným pomocníkem pro finální úpravu vlasů. Díky silným štětinám z divočáka jsou vlasy perfektně natočeny a přesto mají přirozený vzhled.

Středně velký kulatý kartáč je vyrobený z olejem napuštěného bukového dřeva a silných štětin z divočáka. Vlasy důkladně pročeše a zároveň přirozeně natočí. Díky povrchové úpravě je kartáč odolný vůči vlhku, a můžete jej tak bez obav použít i pro styling mokrých, čertvě umytých vlasů. Pokud použijete tento kartáč v kombinaci s fénem, docílíte dlouhotrvajícího objemu a perfektního vzhledu vašeho účesu.

Použití: Kulatý kartáč použijte k finální úpravě vlasů.

Redecker Kartáč kulatý z bukového dřeva 21 x 4 cm

Okrúhla kefa z bukového dreva Redecker je výborným pomocníkom pre finálnu úpravu vlasov. Vďaka silným štetinám z kanca sú vlasy perfektne natočené a napriek tomu majú prirodzený vzhľad.

Stredne veľká okrúhla kefa je vyrobená z olejom napusteného bukového dreva a silných štetín z kanca. Vlasy dôkladne prečeše a zároveň prirodzene natočí. Vďaka povrchovej úprave je kefa odolná voči vlhku, a môžete ju tak bez obáv použiť aj pre styling mokrých, čerstvo umytých vlasov. Pokiaľ použijete túto kefu v kombinácii s fénom, dosiahnete dlhotrvajúci objem a perfektný vzhľad vášho účesu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo, Štětiny z divočáka
i
i

produktové řady: Redecker Vlasy

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de