/    /    /    /  

Redecker Kartáč pánský z olivového dřeva 17,5 cm

721208 Men´s Hairbrush

Značka:
Množství: 17,5 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pánská vlasová kosmetika, Dřevěné kartáče, Dárky pro muže
Produktová řada: Redecker Vlasy
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
549
ks
Bez DPH 454 Kč

Redecker Kartáč pánský z olivového dřeva 17,5 cm

Pánský kartáč Redecker z olivového dřeva a kančích štětin je vhodný pro všechny typy vlasů, neboť dokonale pročeše i husté delší vlasy. Kartáč lehce pročesává zacuchané vlasy a navíc se s ním díky přirozeně tvarované rukojeti dobře manipuluje.

Pánský kartáč je vyrobený z olejem napuštěného olivového dřeva a tvrdých kančích štětin. Důkladně pročeše i dlouhé vlasy a zároveň příjemně namasíruje pokožku hlavy. Silné kančí štětiny si poradí s nepoddajnými mužskými vlasy a lehce bez nepříjemného tahání rozčešou i zacuchané vlasy.

Kančí štětiny vlasy spolehlivě pročešou a zároveń o ně pečují, dodávají jim jemnost a zdravý lesk. Díky povrchové úpravě můžete kartáč bez obav použít i pro rozčesání mokrých vlasů.

Použití: Kartáč použijte k rozčesání vlasů.

Redecker Kartáč pánský z olivového dřeva 17,5 cm

Pánska kefa Redecker z olivového dreva a diviačích štetín je vhodná pre všetky typy vlasov, pretože dokonale prečeše aj husté dlhšie vlasy. Kefa ľahko prečesáva zauzlené vlasy a navyše sa s ňou vďaka prirodzene tvarovanej rukoväti dobre manipuluje.

Pánska kefa je vyrobená z olejom napusteného olivového dreva a tvrdých diviačích štetín. Dôkladne prečeše aj dlhé vlasy a zároveň príjemne namasíruje pokožku hlavy. Silné diviačie štetiny si poradia s nepoddajnými mužskými vlasmi a ľahko bez nepríjemného ťahania rozčešú aj zauzlené vlasy.

Diviačie štetiny vlasy spoľahlivo prečešú a zároveň sa o ne starajú, dodávajú im jemnosť a zdravý lesk. Vďaka povrchovej úprave môžete kefu bez obáv použiť aj na rozčesanie mokrých vlasov.  


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Redecker | 8.3.2015 15:29:48 | Jára

Kartáč jsem koupil jen tak ze zvědavosti. Musím říct že moje dlouhé háro lepší masáž nezažilo. Vlasy si nejčastěji češu po koupeli a to bývá i přes použití kondicionéru docela bolestivá činnost. S tímto kartáčem je to mnohem snazší. Vlasů na kartáči zůstává minimum a pokožku hlavy štětiny z kance masírují solidně. Abych jen nechválil když jsou vlasy hodně zacuchané tak to chce delší čas na rozčesání. Cena je za kousek dřívka s trochou štětin divočáka vysoká ale na druhou stranu si myslím že pár let mi kartáč vydrží.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Olivové dřevo, Štětiny z divočáka
i
i

produktové řady: Redecker Vlasy

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de