/    /    /    /    /  

Redecker Kartáček na obličej z bukového dřeva 14,5 cm

641066 Face Brush

Značka:
Množství: 14,5 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Odličovací pomůcky, Dřevěné kartáče
Produktová řada: Redecker Kosmetika
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
219
ks
Bez DPH 181 Kč

Redecker Kartáček na obličej z bukového dřeva 14,5 cm

Jemný kartáček na obličej Redecker s vepřovými štětinami z pokožky šetrně odstraňuje odumřelé pleťové buňky, nečistoty i make-up. Kartáček z bukového dřeva je tak výborným pomocníkem pro každodenní odlíčení a vyčištění všech typů pleti.

Pleťový kartáček je vyrobený z olejem napuštěného bukového dřeva a velice jemných vepřových štětin. Je výborným pomocníkem pro každodenní odlíčení pleti. Vepřové štětiny lehce a zároveň účinně odstraňují nečistoty, přebytečný kožní maz i suché pleťové buňky.

Pokud na kartáček přitlačíte, dopřejete své pleti lehký neagresivní peeling, který účinně odstraní odumřelé kožní buňky a zároveň nebude pokožku zbytečně dráždit. Kartáček je tak vhodný i pro jemnou a citlivou pokožku náchylnou k podráždění a přesušení.

Použití: Kartáček i pokožku obličeje lehce navlhčete vodou a jemnými krouživými pohyby odstraňte nečistoty i make-up.

Tip: Kartáček můžete k odlíčení pleti použít samotný nebo na něj aplikovat malé množství vašeho oblíbeného čistícího gelu či pěny.

Redecker Kartáček na obličej z bukového dřeva 14,5 cm

Jemná kefka na tvár Redecker s bravčovými štetinami z pokožky šetrne odstraňuje odumreté pleťové bunky, nečistoty a make-up. Kefka z bukového dreva je tak výborným pomocníkom na každodenné odlíčenie a vyčistenie všetkých typov pleti.

Pleťová kefka je vyrobená z olejom napusteného bukového dreva a veľmi jemných bravčových štetín. Je výborným pomocníkom na každodenné odlíčenie pleti. Bravčové  štetiny ľahko a zároveň účinne odstraňujú nečistoty, prebytočný kožný maz a suché pleťové bunky.

Pokiaľ na kefku pritlačíte, doprajete svojej pleti ľahký neagresívny peeling, ktorý účinne odstráni odumreté kožné bunky a zároveň nebude pokožku zbytočne dráždiť. Kefka je tak vhodná aj pre jemnú a citlivú pokožku náchylnú k podráždeniu a presušeniu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Nezbytná pomůcka | 14.2.2016 19:19:28 | Mon

Štětinky jemné a příjemné na omak, přesto však velice dobře čistí. Nechápu, jak jsem doposud bez kartáčku mohla fungovat, při pravidelném používání spolu s vhodnými přípravky se mi má smíšená pleť o dost zlepšila, navíc ušetřím spoustu odličovacích tampónků, neb make-up odstraní perfektně.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo, Vepřové štětiny
i
i

produktové řady: Redecker Kosmetika

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de