/    /    /    /    /  

Barbara Hofmann Kartáček na řasy 19 cm

Round Eyelash Brush

Značka:
Množství: 19 cm
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Produktová řada: Barbara Hofmann Redwood Vegan
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
136
ks
Bez DPH 112 Kč

Barbara Hofmann Kartáček na řasy 19 cm

Kulatý nylonový kartáček na řasy Barbara Hofmann s luxusní rukojetí ze sekvojového dřeva perfektně upraví nejenom řasy, ale také učeše a vytvaruje obočí. Spirálovitý kartáček poslouží k úpravě řas a obočí před líčením, ale i během něj. Rozčeše, upraví a odstraní z řas přebytečnou maskaru či jiná líčidla. Syntetické štětinky zaručují nejenom pohodlnou manipulaci, ale také jsou ohleduplné vůči životnímu prostředí i zvířatům.

Spirálovitý kartáček spolehlivě tvaruje a rozčesává řasy i obočí díky jemným syntetickým štětinkám. Ty dodají požadovaný tvar a učešou. Kartáček lze použít při i během líčení, ale také v péči o řasy či obočí. Kartáček je výborným pomocníkem pro nanášení pečujících olejů či sér pro podporu růstu řas a obočí. S kartáčkem se snadno manipuluje díky 19 centimetrů dlouhé rukojeti ze sekvojového dřeva. Ta skvěle padne do ruky a zpříjemní vám každé líčení.

Použití: Kartáček použijte k rozčesání řas i pro úpravu obočí.

Tip: Aby kartáček vydržel sloužit co nejdéle, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Kartáček osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze.

Barbara Hofmann Kartáček na řasy 19 cm

Okrúhla nylonová kefka na mihalnice Barbara Hofmann s luxusnou rukoväťou zo sekvojového dreva perfektne upraví nielen mihalnice, ale aj učeše a vytvaruje obočie. Špirálovitá kefka poslúži k úprave obočia a mihalníc pred líčením, ale aj počas neho. Rozčeše, upraví a odstráni z mihalníc prebytočnú maskaru či iné líčidlá. Syntetické štetinky zaručujú nielen pohodlnú manipuláciu, ale tiež sú ohľaduplné voči životnému prostrediu i zvieratám.   

Špirálovitá kefka spoľahlivo tvaruje a rozčesáva mihalnice aj obočie vďaka jemným syntetickým štetinkám. Tie dodajú požadovaný tvar a účes. Kefku je možné použiť pri a aj počas líčenia, ale aj v starostlivosti o mihalnice či obočie. Kefka je výborným pomocníkom pre nanášanie ošetrujúcich olejov či sér pre podporu rastu rias a obočia. S kefkou sa ľahko manipuluje vďaka 19 centimetrov dlhej rukoväti zo sekvojového dreva. skvele padne do ruky a spríjemní vám každé líčenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sekvojové dřevo, Nylon
i
i

barva: hnědá
produktové řady: Barbara Hofmann Redwood Vegan

Výrobce

Barbara Hofmann GmbH
Kautz 50
36103 Flieden
Německo
tel: +490666196320
http://www.barbarahofmann.de