/    /    /  

Redecker Kartáček na suchý zip z bukového dřeva 15 cm

437015 Velcro Brush

Značka:
Množství: 15 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické univerzální čističe, Přírodní péče o boty
Produktová řada: Redecker Domov, Redecker Obuv
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
369
ks
Bez DPH 305 Kč

Redecker Kartáček na suchý zip z bukového dřeva 15 cm

Kartáček na suchý zip Redecker účinně odstraní zachycené nečistoty a prodlouží tak životnost suchého zipu. Drobné kovové hroty vyčešou i ty nejjemnější částečky, například vlnu či bavlněná vlákna, a zanechají suchý zip perfektně čistý.

Kartáček je skvělým pomocníkem pro údržbu suchého zipu. Kovové hroty si poradí se zachycenou vlnou, bavlnou i dalšími materiály, nečistoty na sebe naváží a spolehlivě suchý zip vyčistí. Snadno tak prodloužíte životnost suchého zipu na oblečení i obuvi, obzvlášť těch pro zimní období, které nejvíce trpí pod svetry, šálami a dalším chlupatým oblečením.

Redecker Kartáček na suchý zip z bukového dřeva 15 cm

Kefka na suchý zips Redecker účinne odstráni zachytené nečistoty a predĺži tak životnosť suchého zipsu. Drobné kovové hroty vyčešú aj tie najjemnejšie čiastočky, napríklad vlnu či bavlnené vlákna, a zanechajú suchý zips perfektne čistý.

Kefka je skvelým pomocníkom na údržbu suchého zipsu. Kovové hroty si poradia so zachytenou vlnou, bavlnou a ďalšími materiálmi, nečistoty na seba naviažu a spoľahlivo suchý zips vyčistia. Ľahko tak predĺžite životnosť suchého zipsu na oblečení aj obuvi, obzvlášť tých pre zimné obdobie, ktoré najviac trpia pod svetrami, šálmi a ďalším chlpatým oblečením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo olejované, Kov
i
i

produktové řady: Redecker Domov, Redecker Obuv

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de