/    /    /    /  

Redecker Kartáček na zuby 16,5 cm

641055 Toothbrush for Adults

Značka:
Množství: 16,5 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Zubní kartáčky
Produktová řada: Redecker Kosmetika
Hodnocení:
3,0/5 2 hlasy
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Redecker Kartáček na zuby 16,5 cm

Kartáček na zuby Redecker ze surového bukového dřeva a vepřových štětin je určený hlavně dospělé. Je ručně vyroben z přírodních materiálů. Neupravené bukové dřevo je velmi příjemné na dotek, snadno se drží a udržuje čisté. Úzká rukojeť kartáčku je skvělá do ruky a dobře se s ní manipuluje.

Díky běleným přírodním štětinám kartáček důkladně čistí zuby a masíruje dásně. Úzká hlavice kartáčku se dostane i do nepřístupných míst dutiny ústní a udržuje ji hygienicky čistou.

Použití: Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete a vyčistěte si zuby.

Tip: Ústní hygiena je důležitá stejně jako dokonalý makeup a bezchybný účes. Nezapomínejte na ni a vyzkoušejte přírodní ručně vyráběný dřevěný kartáček.

Redecker Kartáček na zuby 16,5 cm

Kefka na zuby Redecker zo surového bukového dreva a bravčových štetín je určená hlavne dospelým. Je ručne vyrobená z prírodných materiálov. Neupravené bukové drevo je veľmi príjemné na dotyk, ľahko sa drží a udržuje čisté. Úzka rukoväť kefky je skvelá do ruky a dobre sa s ňou manipuluje.

Vďaka bieleným prírodným štetinám kefka dôkladne čistí zuby a masíruje ďasná. Úzka hlavica kefky sa dostane aj do neprístupných miest dutiny ústnej a udržuje ju hygienicky čistú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo
i
i

produktové řady: Redecker Kosmetika

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de