/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Kasie, skořice čínská 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
154
ks
Bez DPH 127 Kč

Nobilis Tilia Kasie, skořice čínská 10 ml

Nobilis Tilia Kasie je čistá rostlinná silice skořice čínské s výraznou kořeněnou vůní, jež omámí vaše smysly. Vůně kasie má velmi příznivé účinky na psychickou stránku organismu, působí jako přírodní antidepresivum a přináší okamžité uklidnění ve chvílích duševního vypětí. Pomáhá při chronickém strachu, úzkostech a fóbiích. Zároveň jsou jí připisovány také afrodiziakální účinky.

Éterický olej z kasie napomáhá podporovat lokální prokrvení pokožky a dalších tkání a zároveň je do hloubky prohřívá. Díky tomu je jeho použití vhodné při zimomřivosti a pocitu studených rukou a nohou. Hřejivé účinky kasie mají efekt také na uvolnění různých svalových skupin a rychlou úlevu od bolesti.

Kasie je skvělým přípravkem i v případě, že vás trápí nízký tlak a má příznivé účinky také při bolestivé menstruaci. Exotická vůně kasie harmonizuje metabolické pochody v organismu, optimalizuje mikrocirkulaci a zároveň maximalizuje potenciál vašeho odpočinku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cinnamomum Cassia Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, nachlazení a viróza, onemocnění močových cest, stres a úzkost, zvýšení krevního tlaku
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz