/    /    /    /  

BodhiSpa Keramická aromalampa 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Aromalampy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
187
ks
Bez DPH 155 Kč

BodhiSpa Keramická aromalampa 1 ks

Keramická aromalampa je nejen výborným pomocníkem pro aromaterapii, ale zároveň je díky svému jednoduchému minimalistickému designu zajímavou dekorací do interiéru. Bude jí to slušet stejně tak na pracovním stole v kanceláři, jako na polici v obývacím pokoji. Lze ji použít jak pro odpařování vody a vonných olejů, tak pro rozpouštění speciálních vosků do aromalamp.

Malá aromalampa jednoduchého tvaru je vyrobena z pálené hlíny. Její světle béžový povrch je doplněn jemnou pískovou glazurou. Použití aromalampy je zcela jednoduché. Stačí ji naplnit vodou s několika kapkami esenciálních oleje či do ní vložit kousíček speciálního vosku. Během několika minut příjemné provoní vzduch v místnosti.

Použití: Mističku aromalampy naplňte vodou a přidejte pár kapek esenciálního oleje nebo do ní vložte speciální vosk. Do spodní části aromalampy pak vložte zapálenou čajovou svíčku.

BodhiSpa Keramická aromalampa 1 ks

Keramická aromalampa je nielen výborným pomocníkom pre aromaterapiu, ale zároveň je vďaka svojmu jednoduchému minimalistickému dizajnu zaujímavou dekoráciou do interiéru. Pristane jej to rovnako tak na pracovnom stole v kancelárii, ako na polici v obývacej izbe. Možno ju použiť na odparovanie vody a vonných olejov, ale aj pre rozpúšťanie špeciálnych voskov do aromalámp.

Malá aromalampa jednoduchého tvaru je vyrobená z pálenej hliny. Jej svetlo béžový povrch je doplnený jemnou pieskovou glazúrou. Použitie aromalampy je úplne jednoduché. Stačí ju naplniť vodou s niekoľkými kvapkami esenciálneho oleja či do nej vložiť kúsoček špeciálneho vosku. Počas niekoľkých minút príjemne prevonia vzduch v miestnosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pálená hlína
i
i

konzistence: pevná

Výrobce

Bodhi Herbal SPA Cosmetics
Bangkok
Thajsko
http://www.bodhicosmetics.com