/    /    /    /  

Energy King Kong 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Hormony a ledviny, Dýchání, Klouby a svaly
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
403
ks
Bez DPH 350 Kč

Energy King Kong 30 ml

Přípravek King Kong Energy usnadňuje maximální přeměnu energie ve svaly. Jedná se o širokospektrální regenerační preparát s anabolickým efektem, jenž na základě nejnovějších poznatků  fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance ovlivňuje především dráhu plic, ledvin a močového měchýře. Harmonizací těchto energetických drah lze napomoci při problémech, které vznikají v důsledku jejich disharmonie. 

Rostliny v přípravku King Kong obsahují celou řadu tzv. steroidních saponinů. Rostlinné látky smilaxu stimulují zvýšenou produkci testosteronu u mužů. Testosteron podporuje růst svalové hmoty a sexuální aktivitu. Pravidelným užíváním King Kongu se i v pozdním věku navrací mužnost a vitalita. Dále jsou zde obsaženy hořčiny, které podporují trávení, detoxikaci organismu a usnadňují zpracovávání proteinů. King Kong je sladěn tak, aby v maximální míře respektoval a doplňoval stravovací režim kulturistů a sportovců.

Přírodní látky a bioinformace harmonizují hormonální systém, činnost ledvin, sleziny, plic, střev, tonizují organismus a zvyšují kapacitu energie. Směs extraktů zvyšuje soustředěnost při cvičení a napomáhá zlepšit koordinaci pohybů, zároveň podporuje nárůst svalové hmoty, výživu a kvalitu chrupavek. Bioinformace pak několikanásobně umocňují regenerační efekt dobře vyvážené rostlinné kompozice. Příznivým výsledkem působení je zpomalení stárnutí. King Kong zvyšuje fyzický výkon bez obsahu zakázaných látek zcela přírodní cestou a napomáhá zlepšit metabolické nároky organismu. 

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně, děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.

Upozornění: Po třech týdnech používání je nutné udělat před další kúrou týdenní pauzu.

Energy King Kong 30 ml

Prípravok King Kong Energy zjednodušuje maximálnu premenu energie na svaly. Jedná sa o širokospektrálny regeneračný preparát s anabolickým efektom, ktorý na základe najnovších poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštaloterapie a biorezonancie ovplyvňuje predovšetkým dráhu pľúc, obličiek a močového mechúra. Harmonizáciou týchto energetických dráh možno napomôcť pri problémoch, ktoré vznikajú v dôsledku ich disharmónie.

Rastliny v prípravku King Kong obsahujú celý rad tzv. steroidných saponínov. Rastlinné látky smilaxu stimulujú zvýšenú produkciu testosterónu u mužov. Testosterón podporuje rast svalovej hmoty a sexuálnu aktivitu. Pravidelným užívaním King Kongu sa aj v neskoršom veku navracia mužnosť a vitalita. Ďalej sú tu obsiahnuté horčiny, ktoré podporujú trávenie, detoxikáciu organizmu a uľahčujú spracovávanie proteínov. King Kong je zladený tak, aby v maximálnej miere rešpektoval a dopĺňal stravovací režim kulturistov a športovcov.

Prírodné látky a bioinformácie harmonizujú hormonálny systém, činnosť obličiek, sleziny, pľúc, čriev, tonizujú organizmus a zvyšujú kapacitu energie. Zmes extraktov zvyšuje sústredenosť pri cvičení a napomáha zlepšiť koordináciu pohybov, zároveň podporuje nárast svalovej hmoty, výživu a kvalitu chrupaviek. Bioinformácie potom niekoľkonásobne umocňujú regeneračný efekt dobre vyváženej rastlinnej kompozície. Priaznivým výsledkom pôsobenia je spomalenie starnutia. King Kong zvyšuje fyzický výkon bez obsahu zakázaných látok celkom prírodnou cestou a napomáha zlepšiť metabolické nároky organizmu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Mohou kapky King Kong užívat profesionální sportovci?

Mohou bioinformační kapky Energy King Kong užívat profesionální sportovci? Není tam žádná zakázaná látka, ...

Vlastnosti

INCI: Smilax Medica Extract, Medicago Sativa Extract, Menyanthes Trifoliata Extract, Galeopsis Segetum Extract, Cnicuc Benedictus Extract, Liriosma Ovata Extract, Schizandra Chinensis Extract, Zathoxylum Piperitum Extract, Eryngium Campestre Extract, Codonopsis Pilosula Extract, Crataegus Monogyna Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract , Hippophae Rhamnoides Extract, Panax Ginseng Extract, Silybum Marianum Extract, Sorbitol, Cellulose, Aqua, Xanthan Gum, Potassium Sorbate
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz