/    /    /    /    /  

Saloos Klementinka 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
77
ks
Bez DPH 64 Kč

Saloos Klementinka 10 ml

Saloos Klementinka je éterický olej s velice populární svěží a jemně sladkou vůní, která nádherně provoní váš domov a dodá mu příjemnou atmosféru. Aroma klementinek je oblíbené i u dětí a má harmonizační efekt na tělo i mysl. Neutralizuje nepříjemné pachy a zanechává pocit osvěžení.

Éterický olej z klementinek je velmi blízký mandarince a má podobnou, avšak o něco sladší vůni. Uvolňuje napětí a je vhodný pro použití v období nadměrného fyzického či psychického vyčerpání. Má silné relaxační účinky a napomáhá obnovit zásoby energie.

Olej z klementinek pomáhá také ulevit od bolestí, s oblibou je využíván při bolestech hlavy a migrénách. Zároveň posiluje imunitní systém a zvyšuje přirozenou obranyschopnost. Podporuje správnou činnost střev a udržuje dobrý zdravotní stav trávicího systému jako celku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Klementinka 10 ml

Saloos klementínky je éterický olej s veľmi populárnou sviežou a jemne sladkou vôňou, ktorá nádherne prevonia váš domov a dodá mu príjemnú atmosféru. Aróma klementínok je obľúbená aj u detí a harmonizačný efekt na telo i myseľ. Neutralizuje nepríjemné pachy a zanecháva pocit osvieženia.

Éterický olej z klementínok je veľmi blízky mandarínke a má podobnú, avšak o niečo sladšiu vôňu. Uvoľňuje napätie a je vhodný pre použitie v období nadmerného fyzického či psychického vyčerpania. Má silné relaxačné účinky a napomáha obnoviť zásoby energie.

Olej z klementínok pomáha tiež uľaviť od bolestí, s obľubou je využívaný pri bolestiach hlavy a migrénach. Zároveň posilňuje imunitný systém a zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť. Podporuje správnu činnosť čriev a udržiava dobrý zdravotný stav tráviaceho systému ako celku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citriodora Clementina Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz