/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Kmín černý 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Kmín černý 5 ml

Nobilis Tilia Kmín černý je éterický olej lékopisné kvality, jenž váš překvapí svými komplexními účinky na lidský organismus. Jeho aroma je silně kořeněné, teplé a s mírným anýzovým nádechem. Tato vůně je skutečně velmi působivá a její aromaterapeutický efekt působí na tělo i mysl. Rostlinná silice neobsahuje jakékoliv další přidané látky, čímž jsou její účinky maximalizovány.

Éterický olej z černého kmínu má příznivý vliv především na oblast trávicího traktu. Účinně reguluje zažívání, ihned ulevuje křečím v žaludku a ve střevech a podporuje jejich činnost. Díky tomu pomáhá při mnoha příznacích špatné funknce trávicího sytému, jako je nadýmání, pálení žáhy, průjem,  nechutenství či nevolnost. 

Kmín černý má zároveň výborné prohřívací schopnosti a pomáhá při zimomřivosti či chronické únavě. Zároveň působí proti infekcím v dýchacím ústrojí, podporuje jeho pročištění a stimuluje uvolňování hlenu. Éterický olej z černého kmínu také podporuje sebedůvěru a pocit jistoty.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Nigella Sativa Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz