/    /    /    /  

Herba Medica Kočičí dráp

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Trávení, Hormony a ledviny, Klouby a svaly
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
499
ks
Bez DPH 434 Kč

Herba Medica Kočičí dráp

Doplněk stravy Kočičí dráp Herba Medica příznivě působí na zažívací trakt. Má vynikající účinky především při zánětech žaludeční a střevní sliznice. Odstraňuje zácpu, průjmy nebo plynatost. Je vhodný také při střevních parazitech a plísních, působí jako antioxidant a chrání celý organismus před známkami stárnutí.

Pravidelné užívání kočičího drápu zlepšuje chronickou únavu a eliminuje vyčerpání organismu, obzvláště při nádorových onemocněních. Má silný protivirový, protibakteriální a protialergický účinek. Velmi efektivně působí proti oparům i jiným zánětlivým onemocněním v dutině ústní. Pravidelné užívání zlepšuje záněty klubů a prostaty. Tablety jsou vhodné pro ženy v období menopauzy a také pro kuřáky.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 1 tableta 1-3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Herba Medica Kočičí dráp

Doplnok stravy Mačací pazúr Herba Medica priaznivo pôsobí na zažívací trakt. Má vynikajúce účinky predovšetkým pri zápaloch žalúdka a čriev sliznice. Odstraňuje zápchu, hnačky alebo plynatosť. Je vhodný aj pri črevných parazitoch a plesniach, pôsobí ako antioxidant a chráni celý organizmus pred známkami starnutia.

Pravidelné užívanie mačacieho pazúra zlepšuje chronickú únavu a eliminuje vyčerpanie organizmu, obzvlášť pri nádorových ochoreniach. Má silný protivírusový, protibakteriálny a protialergický účinok. Veľmi efektívne pôsobí proti oparom aj iným zápalovým ochorením v dutine ústnej. Pravidelné užívanie zlepšuje zápaly kĺbov a prostaty. Tablety sú vhodné pre ženy v období menopauzy a tiež pre fajčiarov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kočičí dráp/Uncaria tomentosa - kůra, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
příznivé účinky: posílení imunity, únava, žaludeční problémy
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz