/    /    /    /    /  

Coslys Kojenecká čistící pěna 2v1 meruňka, Bébé 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Čistící mléka pro miminka
Produktová řada: Coslys Bébé
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
299
ks
Bez DPH 247 Kč

Coslys Kojenecká čistící pěna 2v1 meruňka, Bébé 150 ml

Kojenecká čistící pěna 2v1 Coslys Bébé šetrně pečuje o citlivou dětskou pokožku již během mytí. Jemné rostlinné tenzidy společně s extrakty a dalšími výživnými látkami dětskou pokožku zjemňují, šetrně ji myjí a chrání před vznikem podráždění i dehydratací.

Mycí pěna je vhodná pro děti i miminka díky jemnému přírodnímu složení bez přidaných chemických látek či parfemací. Krémová pěna je bohatá na množství rostlinných tenzidů, které pleť celého těla šetrně a bez nežádoucího vysušování myjí, zatímco extrakty z mandlí společně s květovou vodou z hořkého pomeranče dodávají pokožce živiny i dávku zklidnění.

Mycí pěna z pokožky odstraňuje nečistoty a také ji chrání před podrážděním i vznikem drobných zánětů. Obsažený bisabolol pokožku nejenom aktivně zklidňuje, mírní podráždění, nepříjemné svědění i zarudnutí pokožky a současně napomáhá regeneraci pleti a chrání ji před vznikem drobných zánětů i opruzenin.  Kojenecká čistící pěna je díky jemnému složení mimořádně vhodná pro pravidelnou péči o pokožku těch nejmenších.

Použití: Potřebné množství pěny aplikujte na vlhkou pokožku celého těla i vlásky a lehce masírujte, Poté vydatně opláchněte čistou vodou.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte v kombinaci s ostatními produkty Coslys Bébé.

Coslys Kojenecká čistící pěna 2v1 meruňka, Bébé 150 ml

Dojčenská čistiaca pena 2v1 Coslys Bébé sa šetrne stará o citlivú detskú pokožku už počas umývania. Jemné rastlinné tenzidy spoločne s extraktmi a ďalšími výživnými látkami detskú pokožku zjemňujú, šetrne ju umývajú a chránia pred vznikom podráždenia aj dehydratáciou.

Mycia pena je vhodná pre deti aj bábätká vďaka jemnému prírodnému zloženiu bez pridaných chemických látok či parfumácií. Krémová pena je bohatá na množstvo rastlinných tenzidov, ktoré pleť celého tela šetrne a bez nežiaduceho vysušovania umývajú, zatiaľ čo extrakty z mandlí spoločne s kvetovú vodou z horkého pomaranča dodávajú pokožke živiny aj dávku upokojenia.

Mycia pena z pokožky odstraňuje nečistoty a tiež ju chráni pred podráždením i vznikom drobných zápalov. Obsiahnutý bisabolol pokožku nielen aktívne upokojuje, mierni podráždenie, nepríjemné svrbenie aj začervenanie pokožky ale súčasne napomáha regenerácii pleti a chráni ju pred vznikom drobných zápalov aj zaparenín. Dojčenská čistiaca pena je vďaka jemnému zloženiu mimoriadne vhodná pre pravidelnú starostlivosť o pokožku tých najmenších.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Citrus Aurantium Amara Flower Water1), Polyglyceryl-4-Caprate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum, Prunus Armeniaca Fruit Extract1), Bisabolol, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Benzoate, Sodium Chloride
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
produktové řady: Coslys Bébé

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/