/    /    /    /    /  

Batex Kojící polštář, 235 S

Značka:
Množství: 170x35 cm, 1.3 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Kojenecké podkovy
Produktová řada: Batex ALLERGY, Batex KIDS
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
820
ks
Bez DPH 678 Kč

Batex Kojící polštář, 235 S

Kojící podkova Batex je praktická pomůcka, která vám usnadní péči o vaše děťátko. Je ideálně přizpůsobena pro každodenní použití a snadno se tvaruje. Je plněna polyesterovými vločkami, oblíbenými obzvláště v relaxačních a mikromasážních polštářích. Náplň se snadno rozloží a vytvaruje podle váhy těla.

Tento kojící polštář oceníte již v průběhu těhotenství, kdy jej můžete využít jako oporu rostoucího bříška při spaní na boku. Při kojení snadno zaujmete pohodlnou polohu, která bude maximálně komfortní a přirozená pro vás i vaše miminko. Podkova lehce podepírá tělo děťátka a nezatěžuje nadměrně šíjové svalstvo.

Kojící podkovu ale můžete také použít jako polštář na sezení, který účinně uleví poporodním bolestem. Je vhodný také při bolestech zad, krční páteře či kyčelních kloubů. Můžete s ním také obklopit miminko před spaním, aby se cítilo dokonale v bezpečí.

Polštář má snímatelný fleecový povlak, který je velmi příjemný na dotek a můžete jej snadno vyprat .při teplotě do 30 °C. Výplň z polyesterových vloček lze prát v pračce až do 95 °C. Vysoká teplota vody zajistí dokonalou čistotu a zbaví materiál veškerých škodlivých alergenů.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Kojící polštář, 235 S

Dojčiaca podkova Batex je praktická pomôcka, ktorá vám uľahčí starostlivosť o vaše dieťatko. Je ideálne prispôsobená na každodenné použitie a ľahko sa tvaruje. Je plnená polyesterovými vločkami, obľúbenými obzvlášť v relaxačných a mikromasážnych vankúšoch. Náplň sa ľahko rozloží a vytvaruje podľa váhy tela.

Tento dojčiaci vankúš oceníte už v priebehu tehotenstva, kedy ho môžete využiť ako oporu rastúceho bruška pri spaní na boku. Pri dojčení ľahko zaujmete pohodlnú polohu, ktorá bude maximálne komfortná a prirodzená pre vás aj vaše bábätko. Podkova ľahko podopiera telo dieťatka a nezaťažuje nadmerne šijové svalstvo.

Dojčiacu podkovu však môžete tiež použiť ako vankúš na sedenie, ktorý účinne uľaví popôrodným bolestiam. Je vhodná takisto pri bolestiach chrbta, krčnej chrbtice či bedrových kĺbov. Môžete s ňou tiež obklopiť bábätko pred spaním, aby sa cítilo dokonale v bezpečí. Podkova má snímateľný fleecový povlak, ktorý je veľmi príjemný na dotyk a môžete ho ľahko vyprať.

Vankúš má snímateľný fleecový povlak, ktorý je veľmi príjemný na dotyk a môžete ho jednoducho vyprať pri teplote do 30 °C. Výplň z polyesterových vločiek možno prať v práčke až do 95 °C. Vysoká teplota vody zaistí dokonalú čistotu a zbaví materiál akýchkoľvek škodlivých alergénov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Má kojící polštář Batex snímatelný potah?

Chci se zeptat, zda je povlak na kojícím polštáři Batex snímatelný a lze jej vyprat. Ano, povlak lze z ...

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Polyester, Fleece, Polyesterové vločky
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povlak: fleece
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: polyesterové vločky
produktové řady: Batex ALLERGY, Batex KIDS

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz