/    /    /    /    /  

Pure Fiji Kokosové mýdlo v ručním papíře, kokos 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Pure Fiji Coconut
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
100
ks
Bez DPH 83 Kč

Pure Fiji Kokosové mýdlo v ručním papíře, kokos 50 g

Kokosové mýdlo Pure Fiji v obalu z ručního papíru je ideálním malým dárkem pro vaše nejbližší. Obsahuje šetrné tenzidy z kokosového, makadamiového a tamanu oleje, které pokožku jemně myjí, nenarušují tak její přirozený ochranný film a zabraňují jejímu nadměrnému vysušování.

Exotické oleje kromě mycí funkce také zásobují pokožku velkým množstvím vitaminů rozpustných v tucích a nenasycených mastných kyselin. Pečují tak o potřeby i opravdu náročné pleti. Mýdlo pokožku navíc krásně provoní sladkou vůní kokosu. Díky svému šetrnému složení je vhodné pro všechny typy pleti.

Použití: Rozmydlete mýdlo v rukou a vzniklou pěnou krouživými pohyby zlehka umyjte pokožku celého těla.

Pure Fiji Kokosové mýdlo v ručním papíře, kokos 50 g

Kokosové mydlo Pure Fiji v obale z ručného papiera je ideálnym malým darčekom pre vašich najbližších. Obsiahnuté šetrné tenzidy z kokosového, makadamiového a tamanu oleja, ktoré pokožku jemne umývajú, nenarušujú tak jej prirodzený ochranný film a zabraňujú jej nadmernému vysušovaniu.

Exotické oleje okrem funkcie umývania tiež zásobujú pokožku veľkým množstvom vitamínov rozpustných v tukoch a nenasýtených mastných kyselinách. Stará sa tak o potreby aj naozaj náročnej pleti. Mydlo pokožku navyše krásne rozvonia sladkou vôňou kokosu. Vďaka svojmu šetrnému zloženiu je vhodné pre všetky typy pleti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Water (Aqua), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Calophyllum Inophyllum Oil, Macadamia Ternifolia Oil, Aleurites Moluccana Oil, Elaeis Guineensis Kernel Oil, Sodium Hydroxide, Fragrance
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
produktové řady: Pure Fiji Coconut
vůně - druh: kokos

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com