/    /    /    /    /  

Pure Fiji Kokosové mýdlo v ručním papíře, mléko & med 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Pure Fiji Coconut Milk & Honey
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
100
ks
Bez DPH 83 Kč

Pure Fiji Kokosové mýdlo v ručním papíře, mléko & med 50 g

Kokosové mýdlo Pure Fiji s vůní medu a mléka zabalené v ručně vyráběném papíře se skvěle hodí jako malá pozornost pro vaše blízké. Šetrné tenzidy z rostlinných olejů pokožku jemně myjí, aniž by ji vysušovaly. Tyto tenzidy z kokosového, makadamiového a tamanu oleje skvěle plní svoji mycí funkci, ale nenarušují přitom přirozený ochranný film pokožky.

Exotické oleje navíc pokožku vyživujízjemňují a uzamykají v ní hydrataci. Zásobují pleť množstvím vitaminů, antioxidantů a nenasycených mastných kyselin. Obsažený med díky svým vlastnostem pokožku krásně vyhladí a její výživu ještě podpoří.A jako bonus mýdlo pokožku krásně provoní jemnou vůní medu a mléka.

Díky svému šetrnému složení je mýdlo vhodné pro všechny typy pleti.

Použití: Mýdlo navlhčete a napěňte v rukou, Vzniklou pěnou potom krouživými pohyby jemně umyjte pokožku celého těla.

Tip: Přibalte si mýdlo do cestovního zavazadla na dovolenou. Je malé, takže nezabere téměř žádné místo, úžasně multifunkční a navíc nehrozí, že se vám v kufru otevře a vylije na všechny ostatní věci.

Pure Fiji Kokosové mýdlo v ručním papíře, mléko & med 50 g

Kokosové mydlo Pure Fiji s vôňou medu a mlieka zabalené v ručne vyrábanom papieri sa skvele hodí ako malá pozornosť pre vašich blízkych. Šetrné tenzidy z rastlinných olejov pokožku jemne umývajú bez toho, aby ju vysušovali. Tieto tenzidy z kokosového, makadamiového a tamanu oleja skvele plnia svoju funkciu umývania, ale nenarušujú pritom prirodzený ochranný film pokožky.

Exotické oleje navyše pokožku vyživujú, zjemňujú a uzamykajú v nej hydratáciu. Zásobujú pleť množstvom vitamínov, antioxidantov a nenasýtených mastných kyselín. Obsiahnutý med vďaka svojim vlastnostiam pokožku krásne vyhladí a jej výživu ešte podporí. A ako bonus mydlo pokožku krásne rozvonia jemnou vôňou medu a mlieka.

Vďaka svojmu šetrnému zloženiu je mydlo vhodné pre všetky typy pleti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Water (Aqua), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Calophyllum Inophyllum Oil, Macadamia Ternifolia Oil, Aleurites Moluccana Oil, Elaeis Guineensis Kernel Oil, Sodium Hydroxide, Fragrance, Honey
i
i

konzistence: pevná
přebal: papírový
produktové řady: Pure Fiji Coconut Milk & Honey
vůně - druh: med

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com