/    /    /    /  

Royal Green Kokosový cukr bio 200 g

Značka:
Množství: 200 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Zdravá sladidla
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
199
ks
Bez DPH 173 Kč

Royal Green Kokosový cukr bio 200 g

Bio cukr z kokosových květů Royal Green je ideální zdravou alternativou rafinovaného bílého cukru, třtinového cukru a různých druhů sirupů, jako je například sirup agávový, javorový nebo datlový.

Cukr z kokosových květů je výjimečný tím, že patří mezi skutečné delikatesy, a zároveň našemu tělu prospívá. Má nízký glykemický index a je proto vhodný pro všechny, kdo nechtějí zatěžovat svůj organismus, zejména slinivku břišní. Kromě toho je cukr bohatý na vitaminy skupiny B a obsahuje vysoké množství minerálů, jako jsou hořčík, draslík, železo a zinek. 

Cukr se získává ručním sběrem nektaru z květů kokosových palem, který se pak zpracovává do podoby vynikajícího a hodnotného cukru. Bio cukr z kokosových květů neobsahuje konzervanty, umělá dochucovadla ani barviva. Není rafinovaný a je považován za sladidlo, které nejméně zatěžuje životní prostředí.

Použití: Do čaje, kávy, domácích limonád a jiných studených nápojů. Ideální k oslazení jogurtu, smoothie nápojů nebo zmrzliny. Výborný je také na pečení a do sladkých dezertů.

Tip: Použijte jako zdravou náhražku za rafinovaný bílý cukr. Jeho zajímavou, lehce karamelovou chuť si okamžitě zamilujete!


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: 100% certified organic Coconut Blossom Sugar
i
i

konzistence: sypká
obal: skleněný