/    /    /    /    /  

Pure Fiji Kokosový krémový peeling, zázvor 265 ml

Značka:
Množství: 265 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 29 ml / 70 Kč
Kategorie: Ostatní tělové peelingy
Produktová řada: Pure Fiji White Gingerlily
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
480
ks
Bez DPH 397 Kč

Pure Fiji Kokosový krémový peeling, zázvor 265 ml

Kokosový krémový peeling Pure Fiji zázvor důkladně, avšak šetrně pečuje o pokožku celého těla. Jemné peelingové částečky odstraňují odumřelé kožní buňky a uvolňují zanesené póry, čímž kůží zvláčňují a dodávají jí sametově hebký vzhled. Díky obsahu přírodních enzymů napomáhá omlazovat strukturu pokožky a je také obzvláště vhodný pro péči o sušší místa, jako jsou lokty či kolena.

Příjemná krémová konzistence se výborně roztírá, snadno nanáší a nedráždí pokožku. Směs přírodních olejů a rostlinných extraktů pečuje o kůži, kokosový olej jí dodává výživu a hydrataci, díky čemuž je pružná a vyhlazená. Vzácný makadamiový olej je mimořádně vhodný na velmi suchou kůži a napomáhá jí udržovat přirozenou ochrannou bariéru.

Pokožka je příjemně provoněná díky výtažku z ananasu, který jí dodává směs vitamínů a stopových prvků, zároveň však působí povzbuzujícími účinky a zanechává kůži revitalizovanou. Sprchový peeling tak nejen pečuje o celé tělo díky vyváženému přírodnímu složení, ale dokáže do vaší koupelny přenést atmosféru slunného tichomořského ostrova. 

Použití: Malé množství peelingu aplikujte na pokožku celého těla a krouživými pohyby směrem k srdci pár minut masírujte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou. Používejte podle potřeby 1 - 2x týdně.

Pure Fiji Kokosový krémový peeling, zázvor 265 ml

Kokosový krémový peeling Pure Fiji zázvor sa dôkladne, avšak šetrne stará o pokožku celého tela. Jemné peelingové čiastočky odstraňujú odumreté kožné bunky a uvoľňujú zanesené póry, čím kožu zvláčňujú a dodávajú jej zamatovo hebký vzhľad. Vďaka obsahu prírodných enzýmov napomáha omladzovať štruktúru pokožky a je tiež obzvlášť vhodný pre starostlivosť o suchšie miesta, ako sú lakte či kolená.

Príjemná krémová konzistencia sa výborne rozotiera, ľahko nanáša a nedráždi pokožku. Zmes prírodných olejov a rastlinných extraktov sa stará o kožu, kokosový olej jej dodáva výživu a hydratáciu, vďaka čomu je pružná a vyhladená. Vzácny makadamiový olej je mimoriadne vhodný na veľmi suchú kožu a napomáha jej udržiavať prirodzenú ochrannú bariéru.

Pokožka je príjemne rozvoňaná vďaka výťažku z ananásu, ktorý jej dodáva zmes vitamínov a stopových prvkov, zároveň však pôsobí povzbudzujúcimi účinkami a zanecháva kožu revitalizovanú. Sprchový peeling sa tak nielen stará o celé telo vďaka vyváženému prírodnému zloženiu, ale dokáže do vašej kúpeľne preniesť atmosféru slnečného tichomorského ostrova.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cocos Nucifera Oil, Calophyllum Inophyllum Oil, Macadamia Ternifolia Nut Oil, Aleurites Moluccana Oil, Nonionic Emulsifying Wax, Sodium Lauroyl Sarcosinate, AC Polyethylene Homopolymer, Cetyl Alcohol, Glycerin, Polysorbate-80, Stearic Acid, Ananas Sativus Fruit Extract, Fragrance, Phenoxyethanol, Xanthan Gum
i
i

konzistence: emulze s tuhými částicemi
obal: plastový
produktové řady: Pure Fiji White Gingerlily
vůně - druh: zázvor

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com