/    /    /    /  

Purity Vision Kokosový olej bez vůně BIO 400 ml

Značka:
Množství: 400 ml
Další velikosti: 2,5 l / 599 Kč
Kategorie: Koupelové oleje, Kokosový olej, Vlasové oleje, Oleje a másla na vaření
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy

Zboží je nedostupné.

Purity Vision Kokosový olej bez vůně BIO 400 ml

Bio kokosový olej Purity Vision bez vůně je univerzálním kosmetickým pomocníkem. Díky výživnému pečujícímu složení lze kokosový olej použít v péči o pokožku obličeje i těla, ale také vlasů. Mimoto je vhodný i na vaření a pečení. Tento kokosový olej není lisován za studena, nemá tak typickou výraznou kokosovou vůni, která může být někomu nepříjemná.

Kokosový olej je bohatý na množství antioxidantů, vitaminů A, E a F a také nenasycených mastných kyselin. Díky tomuto výživnému složení je vhodný k péči o celé tělo, pokožku obličeje i vlasy. Kokosový olej aktivně regeneruje suchou poškozenou kůži i roztřepené vlasy, vyživuje je a chrání je před opakovaným poškozením a podrážděním. Obsažené antibakteriální kyseliny pokožku chrání před vznikem drobných zánětů a eliminují onemocnění jako jsou mykózy či plísně.

Kokosový olej je vhodný ke konzumaci, rychle zvyšuje hladinu cukru v krvi a zahání malý hlad i chutě na sladké. Přitom má nízkou kalorickou hodnotu a dodává tělu potřebné živiny. Olej můžete použít jak pro studenou i teplou kuchyni, smažit na něm lívance či jej přidat do těsta sladkých pokrmů.

Univerzální pomocník

Kokosový olej je jedním z nejvšestrannějších pomocníků. Jedná se o čistý přírodní produkt bez jakýchkoliv přidaných ingrediencí, který oceníte jak v péči o pleť či vlasy, tak v domácnosti. Kokosový olej vám poslouží každý den a příjemně váš překvapí svými vlastnostmi. Varianta bez vůně je ideální pro ty, kterým klasické kokosové aroma přijde příliš intenzivní.

Kokosový olej

Výborný do kuchyně

Kokosový olej je potravinou moderní doby, která je bohatá na živiny a zaplaví tělo prospěšnými látkami. Olej dokáže rychle zvýšit hladinu cukru v krvi, díky čemuž rychle zažene hlad a pomáhá vzrodovat chutím na sladké. Obsahuje také množství antioxidantů, které chrání proti škodlivému účinku volných radikálů, a tím i pomáhá zpomalovat stárnutí buněk. Dodává organismu také důležité vitaminy A a E a nenasycené mastné kyseliny.

Vnitřní i vnější použití

Olej lze využít na mnoho způsobů ve studené i v teplé kuchyni. Je oblíbený například při přípravě salátů, sladkých pokrmů nebo jako zajímavá alternativa na smažení. Kokosový olej má ale také blahodárný vliv na pokožku celého těla - využijete jej místo svého klasického tělového mléka. Při nanesení na vlhkou kůži se velice rychle vsákne a navrací pokožce pružnost a pevnost.

Hebká pokožka i zářivé vlasy

Kokosový olej je doslova magickým balzámem na namáhanou či vysušenou kůži. Můžete jej vmasírovat také do suché pokožky obličeje nebo jej použít na rty. Je oblíbeným olejem i na vlasy, kterým dodává výživu a zabraňuje jejich krepatění. Dokáže vlasy uhladit a dodat jim zářivý lesk, aniž by je přehnaně zatížil. A pokud toužíte po bílých zubech, tak i to je jednou z variant použití dokonale univerzálního kokosového oleje.

Použití: Malé množství oleje rozpusťte v rukou a aplikujte na vlhkou pokožku či vlasy.

Tip: Při pokojové teplotě má kokosový olej tuhé skupenství. Pokud chcete kokosový olej rychle rozpustit, vložte jej na chvíli do teplé vodní lázně.

Purity Vision Kokosový olej bez vůně BIO 400 ml

Bio kokosový olej Purity Vision bez vône je univerzálnym kozmetickým pomocníkom. Vďaka výživnému starostlivému zloženiu možno kokosový olej použiť v starostlivosti o pokožku tváre i tela, ale takisto aj vlasov. Okrem toho je vhodný aj na varenie a pečenie. Tento kokosový olej nie je lisovaný za studena, nemá tak typickú výraznú kokosovú vôňu, ktorá môže byť niekomu nepríjemná.

Kokosový olej je bohatý na množstvo antioxidantov, vitamínov A, E a F a taktiež nenasýtených mastných kyselín. Vďaka tomuto výživnému zloženiu je vhodný na starostlivosť o celé telo, pokožku tváre aj vlasov. Kokosový olej aktívne regeneruje suchú poškodenú kožu aj rozštiepené vlasy, vyživuje ich a chráni ich pred opakovaným poškodením a podráždením. Obsiahnuté antibakteriálne kyseliny pokožku chránia pred vznikom drobných zápalov a eliminujú ochorenia ako sú mykózy či plesne.

Kokosový olej je vhodný na konzumáciu, rýchlo zvyšuje hladinu cukru v krvi a zaháňa malý hlad aj chute na sladké. Pritom má nízku kalorickú hodnotu a dodáva telu potrebné živiny. Olej môžete používať ako v studenej, tak aj teplej kuchyni, smažiť na ňom lievance alebo ho pridať do cesta sladkých pokrmov.

Univerzálny pomocník

Kokosový olej je jedným z najvšestrannejších pomocníkov. Jedná sa o čistý prírodný produkt bez akýchkoľvek pridaných ingrediencií, ktorý oceníte ako pri starostlivosti o pleť či vlasy, tak aj v domácnosti. Kokosový olej vám poslúži každý deň a príjemne vás prekvapí svojimi vlastnosťami. Variant bez vône je ideálny pre tých, pre ktorých je klasická kokosová aróma príliš intenzívna.

Výborný do kuchyne

Kokosový olej je potravinou modernej doby, ktorá je bohatá na živiny a zaplaví telo prospešnými látkami. Olej dokáže rýchlo zvýšiť hladinu cukru v krvi, vďaka čomu rýchlo zaženie hlad a pomáha vzdorovať chutiam na sladké. Obsahuje tiež množstvo antioxidantov, ktoré chránia voči škodlivému účinku voľných radikálov, a tým pomáhajú spomaľovať starnutie buniek. Taktiež dodáva organizmu dôležité vitamíny A a E a nenasýtené mastné kyseliny.

Vnútorné aj vonkajšie použitie

Olej možno využiť na mnoho spôsobov v studenej aj teplej kuchyni. Je obľúbený napríklad pri príprave šalátov, sladkých pokrmov alebo ako zaujímavá alternatíva na smaženie. Kokosový olej má však takisto blahodarný vplyv na pokožku celého tela – využijete ho namiesto svojho klasického telového mlieka. Pri nanesení na vlhkú kožu veľmi rýchlo vsiakne a navracia pokožke pružnosť a pevnosť.

Hebká pokožka aj žiarivé vlasy

Kokosový olej je doslova magickým balzamom na namáhanú či vysušenú kožu. Môžete ho vmasírovať taktiež do suchej pokožky tváre alebo ho použiť na pery. Je obľúbeným olejom aj na vlasy, ktorým dodáva výživu a zabraňuje ich štiepeniu. Dokáže vlasy uhladiť a dodať im žiarivý lesk bez toho, aby ich prehnane zaťažil. A pokiaľ túžite po bielych zuboch, tak aj to je jedným z variantov použitia dokonale univerzálneho kokosového oleja.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Natures Care CZ s.r.o.
Hlavní 15
768 04 Střílky
Česká republika
www.purityvision.cz