/    /    /    /    /  

Saloos Kokosový olej, bio 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 125 ml / 152 Kč
Kategorie: Koupelové oleje, Kokosový olej, Vlasové oleje, Pleťové oleje
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
4,5/5 4 hlasy
Cena
240
ks
Bez DPH 209 Kč

Saloos Kokosový olej, bio 250 ml

Kokosový olej od Saloos má velmi široké spektrum využití. Lze jej využít nejen na vaření ve zdravé kuchyni, ale také pro péči o pokožku celého těla i vlasy. Je velmi jemný, a proto se hodí i pro ošetření citlivé dětské pleti. Má vynikající schopnost pronikat hluboko do spodních vrstev pokožky, kde uzamyká potřebnou hydrataci a výživu. Vytváří na pokožce ochranou hydrolipidovou vrstvu, která ji chrání před vysušováním a poškozením vnějšími vlivy.

Čistý kokosový olej má univerzální využití v péči o pokožku. Je skvělý pro odlíčení a vyčistění pleti. Pokožku celého těla vyživuje, podporuje její regeneraci a chrání. Kokosový olej totiž působí skvěle antibakteriálně a antimykoticky, hodí se tak pro ošetření pokožky trpící na mykózy či jiné kožní problémy.

Při vnitřním užití je vynikající jako podpůrný prostředek proti kvasinkovým onemocněním. Uplatňuje se i při redukčních dietách, protože dokáže oddálit pocit hladu. Kokosový olej je vhodný také pro kojící matky, zkvalitňuje totiž mateřské mléko. Je stabilní i při vysokých teplotách, a díky tomu je vhodný ke smažení i pečení.

Univerzální produkt i surovina

Kokosový olej v bio kvalitě je jedním z vůbec nejprodávanějších a nejoblíbenějších výrobků. Je totiž velice multifunkční a lze jej využít pro mnoho různých účelů. Kokosový olej funguje skvěle samostatně, ale lze jej také přimíchat do dalších přípravků na tělo či pokožku obličeje nebo jej využít ke tvorbě vlastní přírodní kosmetiky

Kokosový olej

Ideální volba pro suchou pokožku

Kokosový olej má optimální složení mastných kyselin a je ideálním přípravkem na vysušenou a namáhanou pokožku. Můžete jej používat lokálně například na suché lokty či kolena nebo v tenké vrstvě místo vašeho oblíbeného tělového mléka. Kokosový olej vaši pokožku nejen zvláční a dodá jí elasticitu, ale zároveň krásně a dlouho voní.

I na citlivou pleť

Kokosový olej je velice dobře snášen, proto se nemusíte bát jej použít na citlivou či reaktivní pokožku. Dokáže naopak účinně zmírnit podráždění a je vhodný také pro děti. Olej proniká hluboko do spodních vrstev pokožky a dodává jí výživu. Zároveň vytváří hydrolipidovou vrstvu na povrchu kůže, a chrání ji tak před nepříznivými vnějšími vlivy.

Na vlasy i do kuchyně

Péče o tělo ale není jediná oblast, kde se kokosový olej uplatní. Je také skvělý ve formě regeneračního zábalu na poškozené a namáhané vlasy. Mimo to jej můžete použít i pro bělení zubů a je skvělým pomocníkem také v kuchyni.

Použití: Olej je možné používat při vaření, pečení, ale i k ošetření pokožky či vlasů.

Tip: Kokosový olej lze také použít na čištění zubů nebo jako přírodní antiperspirant.

Upozornění: Kokosový olej je komedogenní, nepoužívejte jej proto na pokožku obličeje. Pokud si s kokosovým olejem odličujete pleť, vždy olej smyjte vodou.

Saloos Kokosový olej, bio 250 ml

Kokosový olej Saloos má veľmi široké spektrum využitia. Možno ho využiť nielen na varenie v zdravej kuchyni, ale aj pre starostlivosť o pokožku celého tela i vlasy. Je veľmi jemný, a preto sa hodí aj na ošetrenie citlivej detskej pleti. Má vynikajúcu schopnosť prenikať hlboko do spodných vrstiev pokožky, kde uzamyká potrebnú hydratáciu a výživu. Vytvára na pokožke ochrannú hydrolipidovú vrstvu, ktorá ju chráni pred vysušovaním a poškodením vonkajšími vplyvmi.

Čistý kokosový olej má univerzálne využitie v starostlivosti o pokožku. Je skvelý pre odlíčenie a vyčistenie pleti. Pokožku celého tela vyživuje, podporuje jej regeneráciu a chráni. Kokosový olej totiž pôsobí skvelo antibakteriálne a antimykoticky, hodí sa tak pre ošetrenie pokožky trpiacej na mykózy či iné kožné problémy.

Pri vnútornom užití je vynikajúci ako podporný prostriedok proti kvasinkovým ochoreniam. Uplatňuje sa aj pri redukčných diétach, pretože dokáže oddialiť pocit hladu. Kokosový olej je vhodný aj pre dojčiace matky, skvalitňuje totiž materské mlieko. Je stabilný aj pri vysokých teplotách a vďaka tomu je vhodný na smaženie i pečenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Je olej lisovaný za studena? | 4.2.2015 21:31:57 | Věra

Dobrý den, je tento olej lisovaný za studena? Děkuji

Re: Je olej lisovaný za studena? | 7.6.2015 11:50:26 | Markét

Ano je.

* povinné

Související dotazy z poradny

Konzumace syrového kokosového oleje

Je možné konzumovat kokosový olej i za syrova, tepelně neupravený? Ano, kokosový olej je možné konzumovat i ...

Použití kokosového oleje na pokožku i na smažení

Lze použít kokosový olej Saloos také na smažení? A ještě jsem se chtěla zeptat: vyrábím domácí kosmetiku z ...

Vlastnosti

INCI: Cocos Nucifera Oil
i
i

barva: bílá
konzistence: olejová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: alergická pleť, anti age, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť
typy pokožky: suchá pokožka
typy vlasů: normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy
vůně - druh: kokos

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz