/    /    /    /  

Tropicai Kokosový olej panenský 340 ml

Značka:
Množství: 340 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 750 ml / 535 Kč 35 ml / 49 Kč
Kategorie: Koupelové oleje, Kokosový olej, Vlasové oleje, Pleťové oleje, Oleje a másla na vaření
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
289
ks
Bez DPH 251 Kč

Tropicai Kokosový olej panenský 340 ml

Panenský kokosový olej Tropicai je skvělým univerzálním pomocníkem pro péči o suchou pokožku celého těla i vlasů, aktivně regeneruje, posiluje a působí antibakteriálně a antimykoticky. Kromě toho lze olej využít i v teplé a studené kuchyni, exoticky provoní a ochutí nejrůznější sladké pokrmy a v přiměřeném množství je navíc zdraví prospěšný.

Za studena lisovaný kokosový olej Tropicai si zachovává všechny živiny, prospěšné pro naši pokožku i celý organismus. Kokosový olej obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminů a také kyseliny laurovou, kaprylovou a kapronovou. Ty mají výborné antibakteriální, antiseptické a antimykotické účinky, díky kterým lze kokosový olej s úspěchem využít pro léčbu nejrůznějších kožních onemocnění, mykóz, plísní, ale i špatně se hojících poranění. Pokožku celého těla a také vlasy skvěle zjemňuje, posiluje a aktivně zklidňuje. Mírní podráždění i zarudnutí, například po dlouhém pobytu na slunci.

Olej má široké využití ve studené i teplé kuchyni, má vysoký bod přepalování. Kokosový olej je výborný pro přípravu sladkých koláčů, smažení lívanců nebo jen tak do kaše či na toast. Nejenom že je chutný, ale také prospěšný pro zdraví, neboť neobsahuje cholesterol, je lehce stravitelný a dodává tělu množství esenciálních mastných kyselin.

Použití: Malé množství oleje rozehřejte v dlaních a aplikujte na pokožku či vlasy.

Tip: Chcete si přirozenou cestou vybělit zuby? Použijte kokosový olej. Vložte lžičku oleje do úst a alespoň 10 minut jej převalujte v puse. Poté olej vyplivněte. Z oleje, jedlé sody a eukalyptového esenciálního oleje si můžete vyrobit i domácí zubní pastu.

Tropicai Kokosový olej panenský 340 ml

Panenský kokosový olej Tropicai je výborným univerzálnym pomocníkom pre starostlivosť o suchú pokožku celého tela aj vlasov, aktívne regeneruje, posilňuje a pôsobí antibakteriálne a antimykoticky. Okrem toho možno olej využiť aj v teplej a studenej kuchyni, exoticky navonia a ochutí najrôznejšie sladké pokrmy a primerané množstvo je navyše zdraviu prospešný.

Za studena lisovaný kokosový olej Tropicai si zachováva všetky živiny, prospešné pre našu pokožku aj celý organizmus. Kokosový olej obsahuje vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a tiež kyselinu laurovú, kaprylovú a kapronovú. Tie majú výborné antibakteriálne, antiseptické a antimykotické účinky, vďaka ktorým možno kokosový olej s úspechom využiť na liečbu najrôznejších kožných ochorení, mykóz, plesní, ale aj zle sa hojacich poranení. Pokožku celého tela a takisto vlasy vynikajúco zjemňuje, posilňuje a aktívne upokojuje. Mierni podráždenie aj začervenanie, napríklad po dlhom pobyte na slnku.

Olej má široké využitie v studenej aj teplej kuchyni, má vysoký bod prepaľovania. Kokosový olej je výborný na prípravu sladkých koláčov, vyprážania lievancov alebo len tak do kaše či na toast. Nielenže je chutný, ale tiež prospešný pre zdravie, lebo neobsahuje cholesterol, je ľahko stráviteľný a dodáva telu množstvo esenciálnych mastných kyselín.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cocos Nucifera Oil
i
i

konzistence: pevná
obal: skleněný
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: alergická pleť, anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť
typy pokožky: suchá pokožka
typy vlasů: normální vlasy, poškozené vlasy
vůně - druh: kokos

Výrobce

C.W. Tropicai GmbH
Dillinger Str.2
86637 Wertingen
Německo
www.tropicai.de