/    /    /    /  

Tropicai Kokosový olej panenský 35 ml

Značka:
Množství: 35 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 750 ml / 535 Kč 340 ml / 289 Kč
Kategorie: Koupelové oleje, Kokosový olej, Vlasové oleje, Pleťové oleje, Vzorky kosmetiky pro extra péči o pleť, Vzorky kosmetiky pro extra péči o vlasy, Vzorky tělových olejů, Vzorky přípravků do koupele, Oleje a másla na vaření
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
49
ks
Bez DPH 43 Kč

Tropicai Kokosový olej panenský 35 ml

Panenský kokosový olej Tropicai je skvělým univerzálním pomocníkem pro péči o suchou pokožku celého těla i vlasů, aktivně regeneruje, posiluje a působí antibakteriálně a antimykoticky. Kromě toho lze olej využít i v teplé a studené kuchyni, exoticky provoní a ochutí nejrůznější sladké pokrmy a v přiměřeném množství je navíc zdraví prospěšný.

Za studena lisovaný kokosový olej Tropicai si zachovává všechny živiny, prospěšné pro naši pokožku i celý organismus. Kokosový olej obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminů a také kyseliny laurovou, kaprylovou a kapronovou. Ty mají výborné antibakteriální, antiseptické a antimykotické účinky, díky kterým lze kokosový olej s úspěchem využít pro léčbu nejrůznějších kožních onemocnění, mykóz, plísní, ale i špatně se hojících poranění. Pokožku celého těla a také vlasy skvěle zjemňuje, posiluje a aktivně zklidňuje. Mírní podráždění i zarudnutí, například po dlouhém pobytu na slunci.

Olej má široké využití ve studené i teplé kuchyni, má vysoký bod přepalování. Kokosový olej je výborný pro přípravu sladkých koláčů, smažení lívanců nebo jen tak do kaše či na toast. Nejenom že je chutný, ale také prospěšný pro zdraví, neboť neobsahuje cholesterol, je lehce stravitelný a dodává tělu množství esenciálních mastných kyselin.

Proč je vůbec kokosový olej tak skvělý?

Protože ho využijete snad na všechno. Jako tělový olej. Jako olejovou přísadu do koupele. Můžete si dopřát kokosový vlasový zábal. Nebo se s kokosovým olejem odlíčíte. Kokosovým olejem namažete sebe, manžela, děti i celé příbuzenstvo. A když na to přijde, tak skvěle chutnají i palačinky na kokosovém oleji. Takový multifunkční zázrak prostě doma potřebujete. A navíc voní jak čerstvý kokos na pláži. Jak letní dovolená u moře.

Není olej jako olej

Kokosový olej se od ostatních rostlinných olejů odlišuje svou lehkou konzistencí, která se rychle vstřebává a nezanechává mastnou stopu. Při studených teplotách olej tuhne, díky tomu se snadno používá a nabírá, při zahřátí na tělesnou teplotu získává zase tekutou konzistenci, která se snadno roztírá a rychle vsakuje.

Co to umí?

Kokosový olej regeneruje a podporuje hojení pokožky. Vlasy zjemňuje a dodává jim lesk. Jako vlasový zábal dokáže uhladit a ozdravit i velmi poškozené vlasy, dodává jim opětovně život, uhlazuje vlasové vlákno a pomáhá předcházet dalšímu poškození.

Kokosový olej je starodávné tajemství obyvatelů Tichomoří, pomáhá udržovat pokožku pružnou a mladou, vlasy hebké a jemné. Olej je vhodný i pro citlivou pleť, nedráždí a dokonale pečuje i o suchou nebo poškozenou pokožku. Pomáhá jí z regenerací a ochraňuje proti vnějšímu poškození.

Použití: Malé množství oleje rozehřejte v dlaních a aplikujte na pokožku či vlasy.

Tip: Chcete si přirozenou cestou vybělit zuby? Použijte kokosový olej. Vložte lžičku oleje do úst a alespoň 10 minut jej převalujte v puse. Poté olej vyplivněte. Z oleje, jedlé sody a eukalyptového esenciálního oleje si můžete vyrobit i domácí zubní pastu.

Tropicai Kokosový olej panenský 35 ml

Panenský kokosový olej Tropicai je výborným univerzálnym pomocníkom pre starostlivosť o suchú pokožku  celého tela aj vlasov, aktívne regeneruje, posilňuje a pôsobí antibakteriálne a antimykoticky. Okrem toho možno olej využiť aj v teplej a studenej kuchyni, exoticky navonia a ochutí najrôznejšie sladké pokrmy a v primeranom množstve je navyše zdraviu prospešný.

Za studena lisovaný kokosový olej Tropicai si zachováva všetky živiny, prospešné pre našu pokožku aj celý organizmus. Kokosový olej obsahuje vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a tiež kyselinu laurovú, kaprylovú a kapronovú. Tie majú výborné antibakteriálne, antiseptické a antimykotické účinky, vďaka ktorým možno kokosový olej  s úspechom využiť na liečbu najrôznejších kožných ochorení, mykóz, plesní, ale aj zle sa hojacich poranení. Pokožku celého tela a takisto vlasy vynikajúco zjemňuje, posilňuje a aktívne upokojuje. Mierni podráždenie a začervenanie, napríklad po dlhom pobyte na slnku.

Olej má široké využitie v studenej aj teplej kuchyni, má vysoký bod prepaľovania. Kokosový olej je výborný na prípravu sladkých koláčov, vyprážanie lievancov alebo len tak do kaše či na toast. Nielenže je chutný, ale tiež prospešný pre zdravie, pretože neobsahuje cholesterol, je ľahko stráviteľný a dodáva telu množstvo esenciálnych mastných kyselín.

Prečo je vôbec kokosový olej tak vynikajúci?

Pretože ho využijete snáď na všetko. Ako telový olej. Ako olejovú prísadu do kúpeľa. Môžete si dopriať kokosový vlasový zábal. Alebo sa s kokosovým olejom odlíčite. Kokosovým olejom natriete seba, manžela, deti aj celé príbuzenstvo. A keď na to príde, tak vynikajúco chutia aj palacinky na kokosovom oleji. Taký multifunkčný zázrak jednoducho doma potrebujete. A navyše vonia ako čerstvý kokos na pláži. Ako letná dovolenka pri mori.

Nie je olej ako olej

Kokosový olej sa od ostatných rastlinných olejov odlišuje svojou ľahkou konzistenciou, ktorá sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastnú stopu. Pri studených teplotách olej tuhne, vďaka tomu sa ľahko používa a naberá, pri zahriatí na telesnú teplotu získava zase tekutú konzistenciu, ktorá sa ľahko rozotiera a rýchlo vsakuje.

Čo to dokáže?

Kokosový olej regeneruje a podporuje hojenie pokožky. Vlasy zjemňuje a dodáva im lesk. Ako vlasový zábal dokáže uhladiť a ozdraviť aj veľmi poškodené vlasy, dodáva im opätovne život, vyhladzuje vlasové vlákno a pomáha predchádzať ďalšiemu poškodeniu.

Kokosový olej je starodávne tajomstvo obyvateľov Tichomoria, pomáha udržiavať pokožku pružnú a mladú, vlasy hebké a jemné. Olej je vhodný aj na citlivú pleť, nedráždi a dokonale ošetruje aj suchú alebo poškodenú pokožku. Pomáha jej z regeneráciou a ochraňuje proti vonkajšiemu poškodeniu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cocos Nucifera Oil
i
i

konzistence: pevná
obal: skleněný
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: alergická pleť, anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť
typy pokožky: suchá pokožka
typy vlasů: normální vlasy, poškozené vlasy
vůně - druh: kokos

Výrobce

C.W. Tropicai GmbH
Dillinger Str.2
86637 Wertingen
Německo
www.tropicai.de