/    /    /    /    /  

Pure Fiji Kokosový peeling s třtinovým cukrem, karambola 59 ml

Značka:
Množství: 59 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 457 ml / 1050 Kč
Kategorie: Tělové peelingy s cukrem, Vzorky tělových peelingů
Produktová řada: Pure Fiji Starfruit
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
190
ks
Bez DPH 157 Kč

Pure Fiji Kokosový peeling s třtinovým cukrem, karambola 59 ml

Kokosový cukrový peeling Pure Fiji s citrusovou vůní karamboly šetrně odstraňuje suché pleťové buňky, pokožku zjemňuje a dodává jí zdravý pěstěný vzhled a výživu v jednom kroku. Třtinový cukr v kombinaci s výživnými rostlinnými oleji pleť zjemňuje, vyživuje a napomáhá správnému prokrvení pokožky. Pleť je po aplikaci bohatě vyživena, není již třeba použít tělové mléko.

Krystalky třtinového cukru pokožku celého těla lehce masírují, zlepšují prokrvení pleti a současně odstraňují odumřelé pleťové buňky. Cukr je natolik účinný a zároveň jemný, že pleť nepodráždí a nezpůsobí začervenání. Peeling je tak vhodný  i pro tu nejcitlivější pokožku, o kterou šetrně pečuje.

Výživný kokosový olej společně s exotickými oleji z kalaby, tungovníku moluckého a makadamiovým olejem o pokožku celého těla bohatě pečují, dodávají jí potřebnou výživu a hydrataci. Kokosový cukrový peeling pleť nejenže zjemňuje, ale také ji vyživuje a sjednocuje její barvu.

Použití: Malé množství cukrového peelingu naneste na navlhčenou pokožku celého těla a lehkými pohyby směrem k srdci masírujte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou a pokožku osušte.

Pure Fiji Kokosový peeling s třtinovým cukrem, karambola 59 ml

Kokosový cukrový peeling Pure Fiji s citrusovou vôňou karamboly šetrne odstraňuje suché pleťové bunky, pokožku zjemňuje a dodáva jej zdravý pestovaný vzhľad a výživu v jednom kroku. Trstinový cukor v kombinácii s výživnými rastlinnými olejmi pleť zjemňuje, vyživuje a napomáha správnemu prekrveniu pokožky. Pleť je po aplikácii bohato vyživená, nie je už potrebné použiť telové mlieko.

Kryštáliky trstinového cukru pokožku celého tela ľahko masírujú, zlepšujú prekrvenie pleti a súčasne odstraňujú odumreté pleťové bunky. Cukor je natoľko účinný a zároveň jemný, že pleť nepodráždi a nespôsobí začervenanie. Peeling je tak vhodný aj pre tu najcitlivejšiu pokožku, o ktorú sa šetrne stará.

Výživný kokosový olej spoločne s exotickými olejmi z kalaby, tungovníku moluckého a makadamiovým olejom sa o pokožku celého tela bohato starajú, dodávajú jej potrebnú výživu a hydratáciu. Kokosový cukrový peeling pleť nielenže zjemňuje, ale tiež ju vyživuje a zjednocuje jej farbu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cane Sugar, Cocos Nucifera Oil, Macadamia Ternifolia Nut Oil, Aleurites Moluccana Oil, Calophyllum Inophyllum Oil, Fragrance
i
i

konzistence: emulze s tuhými částicemi
obal: plastový
produktové řady: Pure Fiji Starfruit

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com