/    /    /    /    /  

Pure Fiji Kokosový šampon, mučenka 265 ml

Značka:
Množství: 265 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Klasické přírodní šampony
Produktová řada: Pure Fiji Passionflower
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
480
ks
Bez DPH 397 Kč

Pure Fiji Kokosový šampon, mučenka 265 ml

Šampon Pure Fiji s ovocnou vůní mučenky pečuje nejen o suché poškozené vlasy, ale i o vlasovou pokožku díky obsahu kokosového oleje a rostlinných výtažků. Extrakty z ovoce v kombinaci s výživnými oleji pečují o vlas, zacelují jeho strukturu a navrací zdravý lesk i pružnost.

Základ šamponu tvoří kokosový olej, který je bohatý na množství antioxidantů, vitaminů a dalších výživných látek, které o vlas intenzivně pečují, zacelují poškozené roztřepené konečky a dodávají vlasu zdravý lesk. Kokosový olej pečuje i o vlasovou pokožku, posiluje ji a zároveň chrání před výskytem lupů a vznikem podráždění.

Kokosový olej v kombinaci s výtažky z papáji, rostlinnými proteiny, makadamiovým olejem a oleji z kalaby a tungovníku moluckého poškozené suché vlasy intenzivně regeneruje, zaceluje jejich strukturu a chrání je před opětovným poškozením. Obsažené oleje dodají vlasům jemnou exotickou vůni. Kokosový šampon Pure Fiji pečuje o poškozené vlasy i pokožku a současně je činí odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům.

Použití: Malé množství šamponu naneste rovnoměrně do délek vlasů a lehkou masáží napěňte. Opláchněte vodou a postup opakujte. Při druhém mytí nechte šampon 2 - 3 minuty působit a až poté vydatně spláchněte vodou.

Pure Fiji Kokosový šampon, mučenka 265 ml

Šampón Pure Fiji s ovocnou vôňou mučenky sa stará nielen o suché poškodené vlasy, ale aj o vlasovú pokožku vďaka obsahu kokosového oleja a rastlinných výťažkov. Extrakty z ovocia v kombinácii s výživnými olejmi sa starajú o vlas, zaceľujú jeho štruktúru a navracajú zdravý lesk a pružnosť.

Základ šampónu tvorí kokosový olej, ktorý je bohatý na množstvo antioxidantov, vitamínov a ďalších výživných látok, ktoré sa o vlas intenzívne starajú, zaceľujú poškodené rozštiepené končeky a dodávajú vlasu zdravý lesk. Kokosový olej sa stará aj o vlasovú pokožku, posilňuje ju a zároveň chráni pred výskytom lupín a vznikom podráždenia.

Kokosový olej v kombinácii s výťažkami z papáje, rastlinnými proteínmi, makadamiovým olejom a olejmi z kalaby a tungovníku moluckého poškodené suché vlasy intenzívne regeneruje, zaceľuje ich štruktúru a chráni ich pred opätovným poškodením. Obsiahnuté oleje dodajú vlasom jemnú exotickú vôňu. Kokosový šampón Pure Fiji sa stará o poškodené vlasy a pokožku a súčasne ich robí odolnejšie voči nepriaznivým vonkajším vplyvom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cocos Nucifera Oil, Calophyllum Inophyllum Oil, Macadamia Ternifolia Nut Oil, Aleurites Moluccana Oil, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Dissodium Lauryl Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocamphodiacetate, PEG-150, Polysorbate-20, Phenoxyethanol, Polyquaternium-10, Glycol Stearate, Carica Papaya Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Fragrance, Guar Hydroxypropyl Trimonium Chloride, Panthenol
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
produktové řady: Pure Fiji Passionflower
složení: vhodné pro vegany
typy vlasů: normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com