/    /    /    /  

Herba Medica Koksil

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Klouby a svaly
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Koksil

Doplněk stravy Koksil Herba Medica je bylinným přírodním přípravkem, který příznivě ovlivňuje pohybový aparát. Je vhodný při problémech s klouby a přispívá ke zdraví kloubů a kostí.

Pravidelné užívání tablet eliminuje bolestivé stavy kloubů a kostí při artrózách, osteoporóze a revmatismu, urychluje hojení zlomenin kostí. Je doporučeno užívat jako ochranu před a při vzniku osteoporózy, zejména u žen při menopauze. Pomáhá při bolestech při pohmoždění a po zvýšené námaze.

Tablety obsahují vyvážený komplex bylin a přírodních látek, které příznivě ovlivňují pohybový aparát. Bříza podporuje činnost ledvin a odstraňuje škodlivé látky z těla. Vrba bílá zase přispívá k dobrému stavu svalů a kloubů, prospívá jejich celkovému zdraví. Přeslička rolní podporuje vylučovací funkce ledvin.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3krát denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Herba Medica Koksil

Doplnok stravy Koksil Herba Medica je bylinným prírodným prípravkom, ktorý priaznivo ovplyvňuje pohybový aparát. Je vhodný pri problémoch s kĺbmi a prispieva k zdraviu kĺbov a kostí.

Pravidelné užívanie tabliet eliminuje bolestivé stavy kĺbov a kostí pri artrózach, osteoporóze a reumatizme, urýchľuje hojenie zlomenín kostí. Odporúča sa užívať ako ochrana pred a pri vzniku osteoporózy, najmä u žien pri menopauze. Pomáha pri bolestiach, pri pomliaždeninách a po zvýšenej námahe.

Tablety obsahujú vyvážený komplex bylín a prírodných látok, ktoré priaznivo ovplyvňujú pohybový aparát. Breza podporuje činnosť obličiek a odstraňuje škodlivé látky z tela. Vŕba biela zase prispieva k dobrému stavu svalov a kĺbov, prospieva ich celkovému zdraviu. Praslička roľná podporuje vylučovaciu funkciu obličiek.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bříza kůra, Lopuch větší kořen, Vrba bílá kůra, Borovice lesní jarní výhonky, Přeslička rolní nať, Mikrokrystalická celulóza, Stearát hořečnatý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
příznivé účinky: revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz