/    /    /    /  

Karlovarské Bahenní Lázně Koloidní stříbro 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Přípravky po opalování, Podrážděná pokožka, Ostatní produkty přírodní lékárny, Kosmetika na akné
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
167
ks
Bez DPH 138 Kč

Karlovarské Bahenní Lázně Koloidní stříbro 50 ml

Koloidní stříbro od firmy Karlovarské Bahenní Lázně s koncentrací 50 ppm je mimořádně účinným přípravkem pro povrchovou péči o problematické partie pokožky. Je známé pro své antimikrobiální účinky a je vhodné pro odstraňování drobných kosmetických nedostatků.

Koloidní stříbro se používá pro své pozitivní účinky při péči o drobná povrchová poškození pokožky, při drobných spáleninách, při zarudnutí způsobéném slunečním zářením a při péči o podrážděnou pokožku.

Koloidní stříbro je účinné proti většině nebezpečných patogenů, jako jsou různé choroboplodné bakterie, nebezpečné viry, plísně, houby, paraziti apod.

Významně zlepšuje stav pleti s akné a se zarudlými skvrnami, používá se při problémech s nehty a nehtovými lůžky, například při plísňovém onemocnění. Je také skvělým pomocníkem proti zápachu nohou způsobeném bakteriemi a plísněmi.

Použití: Koloidním stříbrem buď přímo potírejte problematické partie, nebo stříbro přelijte do vhodného rozprašovače a poté aplikujte několika střiky na pokožku.

Karlovarské Bahenní Lázně Koloidní stříbro 50 ml

Koloidné striebro od firmy Karlovarské Bahenní lázně s koncentráciou 50 ppm je mimoriadne účinným prípravkom pre povrchovú starostlivosť o problematické partie pokožky. Je známe pre svoje antimikrobiálne účinky a je vhodné pre odstraňovanie drobných kozmetických nedostatkov.

Koloidné striebro sa používa pre svoje pozitívne účinky pri starostlivosti o drobné povrchové poškodenia pokožky, pri drobných popáleninách, pri začervenaní spôsobenom slnečným žiarením a pri starostlivosti o podráždenú pokožku.

Koloidné striebro je účinné proti väčšine nebezpečných patogénov, ako sú rôzne choroboplodné baktérie, nebezpečné vírusy, plesne, huby, parazity a podobne.

Významne zlepšuje stav pleti s akné a so začervenanými škvrnami, používa sa pri problémoch s nechtami a nechtovými lôžkami, napríklad pri plesňových ochoreniach. Je tiež skvelým pomocníkom proti zápachu nôh spôsobenom baktériami a plesňami.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Colloidal Silver
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: citlivá pleť
užití: vnější

Výrobce

KARLOVARSKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ, spol. s r.o.
Sopečná 58
360 18 KARLOVY VARY - TAŠOVICE
Česká republika
http://www.provitalit.cz