/    /    /    /  

Faith in Nature Kondicionér Aloe vera 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Kondicionery
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
129
ks
Bez DPH 107 Kč

Faith in Nature Kondicionér Aloe vera 250 ml

Kondicionér Aloe vera Faith in Nature pečuje o normální až suché vlasy, dodává jim lesk, sílu a usnadňuje jejich následnou úpravu. Kondicionér je bohatý na šťávu z Aloe vera a také éterické oleje, které o vlasy pečují, chrání a podporují jejich zdravý vzhled.

Kondicionér se šťávou z Aloe vera zanechá normální a suché vlasy krásně jemné na dotek, dodá vlasům lesk, posílí je a současně chrání před poškozením. Aloe v kombinaci s éterickými oleji z citrusových plodů chrání vlasy před třepením, lehce zaceluje poškozenou strukturu a dodává vlasu hydrataci.

Použití: Malé množství kondicionéru aplikujte rovnoměrně do délek vlhkých umytých vlasů a nechte působit 3 - 5 minut. Poté vydatně spláchněte vodou.

Faith in Nature Kondicionér Aloe vera 250 ml

Kondicionér Aloe vera Faith in Nature sa stará o normálne až suché vlasy, dodáva im lesk, silu a uľahčuje ich následnú úpravu. Kondicionér je bohatý na šťavu z Aloe vera a tiež éterické oleje, ktoré sa o vlasy starajú, chránia a podporujú ich zdravý vzhľad.

Kondicionér so šťavou z Aloe vera zanechá normálne a suché vlasy krásne jemné na dotyk, dodá vlasom lesk, posilní ich a súčasne chráni pred poškodením. Aloe v kombinácii s éterickými olejmi z citrusových plodov chráni vlasy pred štiepaním, ľahko zaceľuje poškodenú štruktúru a dodáva vlasu hydratáciu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cetearyl Alcohol1), Aloe Barbadensis Leaf Juice1), Brassica campestris sed oil1), Citrus Limon Peel Oil1), Citrus Aurantifolia Oil1), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil1), Cetrimonium Chloride1), Tocopherol1), Helianthus Annuus Seed Oil1), Sodium Benzoate, Pottasium Sorbate, Citric Acid, Cl 75810, Limonene2), Citral2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový

Výrobce

Faith Products Ltd
James Street
M26 1LN Radcliffe
Velká Británie
tel: +44 161 724 4016
https://www.faithinnature.co.uk/