/    /    /    /  

Faith in Nature Kondicionér bez parfemace 400 ml

Značka:
Množství: 400 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Kondicionery
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Faith in Nature Kondicionér bez parfemace 400 ml

Kondicionér bez parfemace Faith in Nature je vhodný pro všechny typy vlasů. Díky nulovému obsahu přidané parfemace či éterických olejů je vhodný i pro citlivé vlasy a pokožku hlavy. Spojení rostlinných olejů a glycerinu zanechává vlasy jemné, lesklé a snadno upravitelné.

Kondicionér bez parfemace využívá pečujících účinků kokosového a slunečnicového oleje a výtažků z kakaového másla. Tyto složky jsou hotovým pokladem při péči o všechny typy vlasů. Dodávají živiny, současně zacelují roztřepené konečky a zanechávají vlasy jemné na dotek a zdravé na pohled.

Oleje společně s rostlinným glycerinem ve vlasech uzamykají hydrataci a aktivně brání jejich třepení. Pokud máte citlivou vlasovou pokožku, kondicionér bez parfemace můžete používat jen tak, nebo do něj podle nálady či potřeb vašich vlasů přidat pár kapek vhodného éterického oleje. 

Použití: Malé množství kondicionéru aplikujte rovnoměrně do délek vlhkých umytých vlasů a nechte působit 3-5 minut. Poté vydatně spláchněte vodou.

Faith in Nature Kondicionér bez parfemace 400 ml

Kondicionér bez parfumácie Faith in Nature je vhodný pre všetky typy vlasov. Vďaka nulovému obsahu pridanej parfumácie či éterických olejov je vhodný aj pre citlivé vlasy a pokožku hlavy. Spojenie rastlinných olejov a glycerínu zanecháva vlasy jemné, lesklé a ľahko upraviteľné.

Kondicionér bez parfumácie využíva ošetrujúcich účinkov kokosového a slnečnicového oleja a výťažkov z kakaového masla. Tieto zložky hotovým pokladom pri starostlivosti o všetky typy vlasov. Dodávajú živiny, súčasne zaceľujú rozštiepené končeky a zanechávajú vlasy jemné na dotyk a zdravé na pohľad.

Oleje spoločne s rastlinným glycerínom vo vlasoch uzamykajú hydratáciu a aktívne bránia ich štiepaniu. Ak máte citlivú vlasovú pokožku, kondicionér bez parfumácie môžete používať len tak, alebo do neho podľa nálady či potrieb vašich vlasov pridať pár kvapiek vhodného éterického oleja.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerine, Cocos Nucifera Oil, Tocopherol, Theobroma Cacao Extract, Vanilla Plantifolia Fruit Extract1), Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Pottasium Sorbate, Citric Acid, Helianthus Annuus Seed Oil
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový

Výrobce

Faith Products Ltd
James Street
M26 1LN Radcliffe
Velká Británie
tel: +44 161 724 4016
https://www.faithinnature.co.uk/