/    /    /    /  

Faith in Nature Kondicionér čokoláda 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Kondicionery
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
129
ks
Bez DPH 107 Kč

Faith in Nature Kondicionér čokoláda 250 ml

Kondicionér čokoláda Faith in Nature pečuje o všechny typy vlasů a zanechává je jemné a hebké díky spojení rostlinných olejů a výtažků. Voňavý kondicionér pečuje o samotné vlasy i vaše smysly za pomoci výtažků z kakaového másla a sladké vanilky, jež jsou doplněny o kořeněné tóny bylinek.

Čokoládový kondicionér dodá jemnost a zdravý vzhled všem typům vlasů. Za pomoci kombinace rostlinných olejů, výtažků z kakaového másla a šalvěje dodává vlasům jemnost, lesk a zdravý vzhled. Navíc, šalvěj působí antibakteriálně a má osvěžující účinky, zatímco vanilka pečuje o vlasy i vaše smysly.

Použití: Malé množství kondicionéru aplikujte rovnoměrně do délek vlhkých umytých vlasů a nechte působit 3-5 minut. Poté vydatně spláchněte vodou.

Faith in Nature Kondicionér čokoláda 250 ml

Kondicionér čokoláda Faith in Nature sa stará o všetky typy vlasov a zanecháva ich jemné a hebké vďaka spojeniu rastlinných olejov a výťažkov. Voňavý kondicionér sa stará o samotné vlasy aj vaše zmysly za pomoci výťažkov z kakaového masla a sladkej vanilky, ktoré sú doplnené o korenisté tóny byliniek.

Čokoládový kondicionér dodá jemnosť a zdravý vzhľad všetkým typom vlasov. Za pomoci kombinácie rastlinných olejov, výťažkov z kakaového masla a šalvie dodáva vlasom jemnosť, lesk a zdravý vzhľad. Navyše, šalvia pôsobí antibakteriálne a osviežujúce účinky, zatiaľ čo vanilka sa stará o vlasy aj vaše zmysly.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cetearyl Alcohol, Brassica campestris sed oil, Theobroma Cacao Extract1), Salvia Officinalis Leaf Extract1), Vanilla Plantifolia Fruit Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Pottasium Sorbate, Citric Acid
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový

Výrobce

Faith Products Ltd
James Street
M26 1LN Radcliffe
Velká Británie
tel: +44 161 724 4016
https://www.faithinnature.co.uk/