/    /    /    /  

Faith in Nature Kondicionér kokos 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Kondicionery
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
129
ks
Bez DPH 107 Kč

Faith in Nature Kondicionér kokos 250 ml

Kondicionér kokos Faith in Nature pečuje především o normální a suché vlasy se sklony ke třepení. Kondicionér bohatý na rostlinné oleje suché vlasy regeneruje, posiluje a chrání před poškozením při rozčesávání. Navíc, při použití vás potěší sladkou vůní kokosu.

Kokosový kondicionér pečuje o suché vlasy za pomoci kokosového oleje. Ten je hotovým pokladem ve vlasové péči. Vlasy zjemňuje, uzamyká v nich hydrataci a podporuje i jejich zdravý lesk. Při pravidelném použití tak brání poškození a třepení vlasů a dodává jim pěstěný vzhled.

Použití: Malé množství kondicionéru aplikujte rovnoměrně do délek vlhkých umytých vlasů a nechte působit 3 - 5 minut. Poté vydatně spláchněte vodou.

Faith in Nature Kondicionér kokos 250 ml

Kondicionér kokos Faith in Nature sa stará predovšetkým o normálne a suché vlasy so sklonmi ku štiepaniu. Kondicionér bohatý na rastlinné oleje suché vlasy regeneruje, posilňuje a chráni pred poškodením pri rozčesávaní. Navyše, pri použití vás poteší sladkou vôňou kokosu.

Kokosový kondicionér sa stará o suché vlasy za pomoci kokosového oleja. Ten je hotovým pokladom vo vlasovej starostlivosti. Vlasy zjemňuje, uzamyká v nich hydratáciu a podporuje aj ich zdravý lesk. Pri pravidelnom použití tak bráni poškodeniu a štiepaniu vlasov a dodáva im pestovaný vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera Oil1), Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Glycerin, Parfum, Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Benzyl Alcohol
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový

Výrobce

Faith Products Ltd
James Street
M26 1LN Radcliffe
Velká Británie
tel: +44 161 724 4016
https://www.faithinnature.co.uk/