/    /    /    /  

Faith in Nature Kondicionér kokos, Intensive 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Kondicionery
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 206 Kč

Faith in Nature Kondicionér kokos, Intensive 250 ml

Kondicionér Faith in Nature Intensive kokos aktivně pečuje o suché vlasy poškozené barvením či zvýšenou úpravou horkým vzduchem. Pečující směs rostlinných olejů regeneruje poškozené vlasy, zjemňuje je a chrání i při následné úpravě. Kondicionér uhlazuje roztřepená vlasová vlákna a uzamyká v nich hydrataci.

Kokosový kondicionér intenzivně pečuje o suché poškozené vlasy či vlasy zatěžované pravidelným barvením. Složení v sobě spojuje výživný kokosový olej, který je doslova zázrakem v péči o vlasy, dále olej z avokáda, jojoby a lněných a slunečnicových semínek. Ty poškozené vlasy regenerují, zacelují a obnovují jejich strukturu.

Použití: Malé množství kondicionéru aplikujte rovnoměrně do délek vlhkých umytých vlasů a nechte působit 3-5 minut. Poté vydatně spláchněte vodou.

Faith in Nature Kondicionér kokos, Intensive 250 ml

Kondicionér Faith in Nature Intensive kokos sa aktívne stará o suché vlasy poškodené farbením či zvýšenou úpravou horúcim vzduchom. Ošetrujúca zmes rastlinných olejov regeneruje poškodené vlasy, zjemňuje ich a chráni aj pri následnej úprave. Kondicionér uhladzuje rozštiepené vlasové vlákna a uzamyká v nich hydratáciu.

Kokosový kondicionér sa intenzívne stará o suché poškodené vlasy či vlasy zaťažované pravidelným farbením. Zloženie v sebe spája výživný kokosový olej, ktorý je doslova zázrakom v starostlivosti o vlasy, ďalej olej z avokáda, jojoby a ľanových a slnečnicových semienok. Tie poškodené vlasy regenerujú, zaceľujú a obnovujú ich štruktúru.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cetearyl Alcohol, Shea Butter Ethyl Esters, Distearylethyl Dimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil1), Persea Gratissima Oil, Panthenol, Simondsia Chinensis Seed Oil, Limnanthes Alba Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Glycerin, Parfum, Glyceryl Stearate, Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Pottasium Sorbate, Citric Acid, Benzyl Alcohol
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Faith Products Ltd
James Street
M26 1LN Radcliffe
Velká Británie
tel: +44 161 724 4016
https://www.faithinnature.co.uk/