/    /    /    /  

Coslys Kondicionér pro mastné vlasy máta 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Kondicionery
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
369
ks
Bez DPH 305 Kč

Coslys Kondicionér pro mastné vlasy máta 250 ml

Kondicionér pro mastné vlasy Coslys osvěžuje nadměrně se mastící rychle plihnoucí vlasy a současně usnadňuje jejich rozčesávání. Spojení esenciálních olejů z máty, eukalyptu a cedru snižuje zvýšenou produkci kožního mazu a podporuje přirozený objem vlasů.

Kondicionér s mátovým olejem a kaolinem pomáhá regulovat nadměrné maštění vlasů a prodlužuje intervaly mezi mytím vlasů. Esenciální oleje z máty, eukalyptu a cedru působí antibakteriálně, mastící se vlasy osvěžují, zklidňují a zároveň dodávají příjemnou svěží vůni. Kondicionér také dodá vlasům objem a eliminuje jejich rychlé plihnutí díky obsaženému kaolinu.

Složení je navíc obohaceno o výtažky z tužebníku. Ten strukturu vlasu uhlazuje a zaceluje, zanechává jej pevnější a odolnější vůči poškození při následné úpravě a rozčesávání. Kondicionér osvěží mastící se vlasy, dodá jim objem a zabrání rychlému plihnutí.

Použití: Malé množství kondicionéru aplikujte do délek vlhkých ručníkem vysušených vlasů a nechte působit 2 - 3 minuty. Poté vydatně vymyjte čistou vodou.

Coslys Kondicionér pro mastné vlasy máta 250 ml

Kondicionér pre mastné vlasy Coslys osviežuje nadmerne sa mastiace vlasy s rýchlou stratou objemu a súčasne uľahčuje ich rozčesávanie. Spojenie esenciálnych olejov z mäty, eukalyptu a cédru znižuje zvýšenú produkciu kožného mazu a podporuje prirodzený objem vlasov.

Kondicionér s mätovým olejom a kaolínom pomáha regulovať nadmerné mastenie vlasov a predlžuje intervaly medzi umývaním vlasov. Esenciálne oleje z mäty, eukalyptu a cédru pôsobia antibakteriálne, mastiace sa vlasy osviežujú, upokojujú a zároveň dodávajú príjemnú sviežu vôňu. Kondicionér tiež dodá vlasom objem a eliminuje ich rýchle spľasnutie vďaka obsiahnutému kaolínu.

Zloženie je navyše obohatené o výťažky z túžobníka. Ten štruktúru vlasu uhladzuje a zaceľuje, zanecháva ho pevnejší a odolnejší voči poškodeniu pri následnej úprave a rozčesávaní. Kondicionér osvieži mastiace sa vlasy, dodá im objem a zabráni rýchlemu spľasnutiu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Spiraea Ulmaria Flower Extract1), Cetearyl Alcohol, Coco Caprylate, Kaolin, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseeddate Ferment, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder1), Lecithin, Sodium Cetearyl Sulfate, Mentha Piperita Oil1), Eucalyptus Globulus Leaf Oil1), Cedrus Atlantica Bark Oil1), Olus Oil, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Limonene
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
typy vlasů: mastné vlasy, zplihlé vlasy

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/