/    /    /    /  

Coslys Kondicionér pro slabé a nepoddajné vlasy keratin 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Kondicionery, Dárky pro babičky
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
369
ks
Bez DPH 305 Kč

Coslys Kondicionér pro slabé a nepoddajné vlasy keratin 250 ml

Kondicionér pro slabé a nepoddajné vlasy Coslys zaceluje strukturu vlasů za pomoci ceramidů a rostlinného keratinu. Výživné složení bohaté na bylinné extrakty navrací křehkým lámavým vlasům pružnost a zdravý lesk, současně je chrání před opětovným poškozením při barvení či úpravě horkým vzduchem.

Kondicionér s obsahem rostlinného keratinu intenzivně pečuje o slabé, lámavé a třepivé vlasy. Právě keratin dokáže strukturu vlasu lehce obalit, zacelit, a tím vlas posílit. Keratin společně s ceramidy dodává vlasům lesk a pružnost, snižuje lámavost vlasu a chrání jej před třepením při následném stylingu.

Složení kondicionéru je navíc obohaceno o výtažky z tužebníku, který vlasy taktéž uhlazuje, zjemňuje a usnadňuje jejich rozčesávání. Díky keratinovému kondicionéru se nemusíte bát zacuchaných těžko rozčesatelných vlasů, které jsou křehké a třepí se. Kondicionér zanechá vlasy leské, snadno upravitelné, viditelně silnější a odolnější před poškozením.

Použití: Malé množství kondicionéru aplikujte do délek vlhkých ručníkem vysušených vlasů a nechte působit 2 - 3 minuty. Poté vydatně vymyjte čistou vodou.

Coslys Kondicionér pro slabé a nepoddajné vlasy keratin 250 ml

Kondicionér pre slabé a nepoddajné vlasy Coslys zaceľuje štruktúru vlasov za pomoci ceramidov a rastlinného keratínu. Výživné zloženie bohaté na bylinné extrakty navracia krehkým lámavým vlasom pružnosť a zdravý lesk, súčasne ich chráni pred opätovným poškodením pri farbení či úprave horúcim vzduchom.

Kondicionér s obsahom rastlinného keratínu sa intenzívne stará o slabé, lámavé a rozstrapkané vlasy. Práve keratín dokáže štruktúru vlasu ľahko obaliť, zaceliť, a tým vlas posilniť. Keratín spoločne s ceramidmi dodáva vlasom lesk a pružnosť, znižuje lámavosť vlasu a chráni ho pred štiepaním pri následnom stylingu.

Zloženie kondicionéra je navyše obohatené o výťažky z túžobníka, ktorý vlasy taktiež uhladzuje, zjemňuje a uľahčuje ich rozčesávanie. Vďaka keratínovému kondicionéru sa nemusíte báť zamotaných ťažko rozčesateľných vlasov, ktoré sú krehké a štiepia sa. Kondicionér zanechá vlasy lesklé, ľahko upraviteľné, viditeľne silnejší a odolnejšie pred poškodením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Spirae Ulmaria Flower Extract1), Cetearyl Alcohol, Coco Caprylate, Lecithin, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Trametes Versicolor Extract, Lilium Candidum Flower Extract1), Sodium Cetearyl Sulfate, Olus Oil, Behenyl/Stearyl Aminopropanediol Esters, Xanthan Gum, Parfum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Limonene, Linalool
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
typy vlasů: normální vlasy, zplihlé vlasy

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/