/    /    /    /  

Mádara Kondicionér pro suché a barvené vlasy 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Kondicionery
Produktová řada: Mádara Eco Hair
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
349
ks
Bez DPH 288 Kč

Mádara Kondicionér pro suché a barvené vlasy 200 ml

Kondicionér Colour & Shine Mádara je určený pro barvené a jinak chemicky poškozené vlasy. Kondicionér velmi intenzivně vyživuje, ochraňuje a dodává vlasům lesk i nový život. Pomáhá chránit pokožku hlavy. Barvě při každém použití na dlouhou dobu vrací lesk a sytost.

Přírodní složení kondicionéru účinně pečuje o krásu vlasů, uhlazuje jejich strukturu a dodává jim lesk. Kondicionér neobsahuje silikony, takže nezatěžuje vlasové kořínky. Navíc obsahuje přírodní extrakty ze lněného semínka, jitrocele a kaštanu, které vlasům dodávají jemnost a hebkost přímo z přírody.

Péče z lotyšské přírody

Kondicionér pro suché a barvené vlasy Mádara je jedním z oblíbených produktů této lotyšské značky, která je velice populární u celé řady žen, ale i mužů. Kondicionér obsahuje kvalitní přírodní výtažky, které pocházejí z čisté a neposkvrněné lotyšské přírody. Jeho složení je dokonale vyvážené a tvořené tak, aby vyhovovalo potřebám zejména suchých a barvených vlasů.

Pečující ingredience

Kondicionér obsahuje kvalitní ingredience, které se postarají o výživu a opravu poškozeného vlasového vlákna a zároveň jeho povrch zacelí a uhladí. Extrakt ze lnu, jírovce a jitrocele vlasy posiluje, podporuje jejich lesk a společně s D-panthenolem se postarají o dokonalé zacelení vlasu. Kromě toho ale vlas také regenerují a postarají se o delší výdrž barvy.

Snadné rozčesávání

Kondicionér obsahuje celou řadu bylinných výtažků, které vlasové vlákno dokonale zacelí a vyhladí, takže se vlasy budou velice jednoduše rozčesávat i upravovat. Navíc brání elektrizování vlasů a vám se tak nestane, že vám budou vlasy neposedně poletovat kolem hlavy. Kondicionér ale vždy raději nanášejte pouze do délek vlasů a ke konečkům, protože u kořínků by mohl vlasy zatížit a ztratily by tak zbytečně na objemu.

Zacelení vlasového vlákna

Po použití šamponu, který vlasy důkladně umyje, zůstane vlasové vlákno "otevřené". Je hrubé a pokud by se vlasy takto nechaly, špatně by se rozčesávaly, zacuchávaly se a hlavně by mohlo dojít k jejich poškození, zejména v délkách a u konečků. Proto je potřeba vždy po umytí používat přípravky, které dokáží vlasové vlákno zacelit, díky čemuž se bude nejen lépe rozčesávat, ale hlavně bude chráněno před negativními vnějšími vlivy a nečistotami.

Použití: Naneste rovnoměrně na čisté a vlhké vlasy, nechte působit 1-3 minuty a důkladně opláchněte.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků použijte s Mádara Šamponem Colour & Shine.

Upozornění: Skladujte uzavřené za pokojové teploty, chraňte před přímým slunečním zářením.

Mádara Kondicionér pro suché a barvené vlasy 200 ml

Kondicionér Colour & Shine Mádara je určený na farbené a inak chemicky poškodené vlasy. Kondicionér veľmi intenzívne vyživuje, ochraňuje a dodáva vlasom lesk aj nový život. Pomáha chrániť pokožku hlavy. Farbe pri každom použití navracia na dlhú dobu lesk a sýtosť.

Prírodné zloženie kondicionéru sa účinne stará o krásu vlasov, uhladzuje ich štruktúru a dodáva im lesk. Kondicionér neobsahuje silikóny, takže nezaťažuje vlasové korienky. Navyše obsahuje prírodné extrakty z ľanového semienka, skorocelu a pagaštanu, ktoré vlasom dodávajú jemnosť a hebkosť priamo z prírody.

Starostlivosť z lotyšskej prírody

Kondicionér na suché a farbené vlasy Mádara je jedným z obľúbených produktov tejto lotyšskej značky, ktorá je veľmi populárna medzi množstvom žien, ale aj mužov. Kondicionér obsahuje kvalitné prírodné výťažky, ktoré pochádzajú z čistej a nepoškvrnenej lotyšskej prírody. Jeho zloženie je dokonale vyvážené a vytvorené tak, aby vyhovovalo potrebám predovšetkým suchých a farbených vlasov.

Ošetrujúce ingrediencie

Kondicionér obsahuje kvalitné ingrediencie, ktoré sa postarajú o výživu a opravu poškodeného vlasového vlákna a zároveň jeho povrch zacelí a uhladí. Extrakt z ľanu, pagaštanu a skorocelu vlasy posilňuje, podporuje ich lesk a spoločne s D-panthenolom sa postarajú o dokonalé zacelenie vlasu. Okrem toho však vlas regenerujú a postarajú sa o dlhšiu výdrž farby.

Jednoduché rozčesávanie

Kondicionér obsahuje celý rad bylinných výťažkov, ktoré vlasové vlákno dokonale zacelí a vyhladí, takže sa vlasy budú veľmi jednoducho rozčesávať aj upravovať. Navyše bráni elektrizovaniu vlasov a vám sa tak nestane, že vám budú vlasy neposedne poletovať okolo hlavy. Kondicionér však vždy radšej nanášajte iba do dĺžok vlasov a ku končekom, pretože pri korienkoch by mohol vlasy zaťažiť, a stratili by tak zbytočne na objeme.

Zacelenie vlasového vlákna

Po použití šampónu, ktorý vlasy dôkladne umyje, zostane vlasové vlákno "otvorené". Je hrubé a pokiaľ by sa vlasy takto nechali, zle by sa rozčesávali, zamotávali sa a hlavne by mohlo dôjsť k ich poškodeniu, predovšetkým v dĺžke a na končekoch. Preto je potrebné vždy po umytí používať prípravky, ktoré dokážu vlasové vlákno zaceliť, vďaka čomu sa bude nielen lepšie rozčesávať, no hlavne bude chránené pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi a nečistotami.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin1), Betaine, D-panthenol (Provitamin B5), Linum Usitatissimum (Linseed) Extract2), Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract2), Plantago Major (Plantain) Extract2), Hydrolyzed Wheat Protein, Lactic Acid, Cl 77019 (Mica)3), Cl 77891 (Titanium Dioxide)3), Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Aroma4), Limonene4)
1) Made using organic ingredients, 2) Organic agriculture, 3) Pure mineral pigments, 4) Natural essential oils
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
produktové řady: Mádara Eco Hair
složení: vhodné pro vegany
typy vlasů: barvené vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce

MADARA Cosmetics, Ltd.
Sampetera Str. 2
LV-1046 Riga
Lotyšsko